کد خبر 256507
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰

لاریجانی: مسیر خدمتگزاری به مردم متوقف نخواهد شد

لاریجانی: مسیر خدمتگزاری به مردم متوقف نخواهد شد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه امیدوار بودم با یاری شما بتوانیم موانع را مرتفع و مسیر توسعه ملی ایران را فراهم نماییم، گفت: مسیر خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات ملت، متوقف نخواهد شد.

به گزارش گروه سیاسی حیات، ، علی لاریجانی درخصوص عدم احراز صلاحیتش در انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم در بیانیه‌ای خطاب به مردم نوشت:

ملت بزرگوار ایران

خدای را سپاس می‌گویم که فرصت هم‌سخنی افزون‌تر با شما مردم شریف و صمیمی را برای اینجانب فراهم نمود. این موهبت الهی را قدر می‌نهم و ان‌شاءالله بر استمرار آن کوشا خواهم بود.

آنچه باعث شد به عرصه انتخابات بیایم شرایط خطیر ایران بویژه در قلمرو شرایط سخت اقتصادی و موقعیت حساس بین‌المللی بخصوص فشار تحریم‌های ظالمانه بر معیشت مردم عزیز بود و امیدوار بودم با یاری شما بتوانیم موانع را مرتفع و مسیر توسعه ملی ایران را فراهم نماییم اما شورای محترم نگهبان علی‌رغم نظرات مثبت نهادهای مسئول و حکم قوه قضاییه در رد برخی دعاوی گذشته آن شورا، با سازوکاری غیرشفاف مانع در مسیر چنین همراهی به وجود آورد.

البته به فضل الهی حرکت در مسیر خدمتگزاری به مردم و حل مشکلات ملت متوقف نخواهد شد.

لازم می‌دانم در این مجال از آیات عظام و اساتید و نخبگان و همه عزیزان از اقشار مختلف ملت عزیز که به اشکال گوناگون در این ایام اظهار محبت و بذل راهنمایی و همکاری کرده‌اند تشکر کنم و از صمیم قلب برای آنان از خداوند متعال آرزوی توفیق نمایم.

خدمتگزار شما علی لاریجانی

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha