کد خبر 255159
۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۸

تاکید وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت اجرای دقیق دستورالعمل‌های امتحانات دانش‌آموزان

تاکید وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت اجرای دقیق دستورالعمل‌های امتحانات دانش‌آموزان

وزیر آموزش و پرورش بر اجرای صحیح و دقیق دستورالعمل‌های امتحانات و رعایت قوانین و ایجاد فضایی مناسب و آرام برای دانش آموزان تاکید کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ رضا مراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش پیش از ظهر امروز و هم ‌زمان با ششمین روز امتحانات نهایی پایه دوازدهم، با حضور در یکی از مدارس واقع در منطقه ۱۲ شهر تهران از حوزه‌ برگزاری امتحانات نهایی بازدید و از نزدیک در جریان روند برگزاری امتحانات قرار گرفت و توصیه‌ها و دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد.

وزیرآموزش‌ و پرورش در این بازدید با برخی از عوامل اجرایی و همچنین تعدادی از دانش آموزان سخن گفت و ضمن بررسی نحوه برگزاری فرآیند امتحانات، بر اجرای صحیح و دقیق دستورالعمل‌های امتحانات و رعایت قوانین و ایجاد فضایی مناسب و آرام برای دانش آموزان تاکید کرد.

وی در این بازدید که در راستای نظارت مستمر و کیفیت‌بخشی به برگزاری امتحانات برگزار شد، ضمن اظهار رضایت از روند مطلوب برگزاری امتحانات و تشکر از زحمات مسئولین حوزه‌های آزمون در سراسر کشور اعلام کرد برای تقدیر از زحمات این عزیزان تقدیرنامه وزیر صادر و همچنین از سایر عوامل برگزاری آزمون به نحو شایسته تقدیر خواهد شد.

صحرایی همچنین با اشاره به تاثیر نمرات امتحانات در کنکور سراسری بر حفظ نظم، انضباط و رعایت مقررات و آئین نامه‌های امتحانات تاکید و فرآیند برگزاری امتحانات نهایی را از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش دانست که باید با دقت نظر و مسئولیت پذیری جدی در مورد آن صورت گیرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha