کد خبر 254335
۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰

چاقوکش متواری تهران در دام پلیس افتاد

چاقوکش متواری تهران در دام پلیس افتاد

رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی پایتخت از دستگیری چاقوکش متواری که باعث مجروح شدن برخی شهروندان شده بود، خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ علی قاسم‌پور روز یکشنبه در این خصوص گفت: در پی درگیری یکی از اراذل و اوباش در محله نعمت آباد که اقدام به قمه کشی وجراحت شهروندان کرده بود، دستگیری متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه متهم با استفاده از قمه و باعث مجروح کردن شهروندان شده بود، افزود: متهم قبل از حضور ماموران پلیس متواری شده بود که با اقدامات اطلاعاتی موقعیت یابی، مخفیگاهش شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات منسجم پلیسی دستگیر شد.

به گفته سرهنگ قاسم‌پور، متهم به اتهام درگیری دسته جمعی، تهدید و ورود به عنف و تخریب خودرو تحت تعقیب بود.

رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی پایتخت ادامه داد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت و تخریب خودرو شهروندان اعتراف کرد.

سرهنگ قاسم پور با اشاره به این که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به جد برخورد می‌شود، عنوان کرد: متهم جهت تحقیقات بیشتر و کشف جرایم احتمالی به مقام قضایی معرفی شد.

همچنین رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی پایتخت نیز از انهدام باند بزرگ سرقت موتورسیکلت خبر داد و گفت: در این پرونده سه سارق و یک مالخر بازداشت شدند.

سردار علی ولی‌پور گودرزی در این خصوص اظهار کرد: با وقوع سرقت‌های سریالی موتورسیکلت در مرکز شهر، رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان می‌داد، سه عضو یک باند سرقت موتورسیکلت در ساعات پایانی شب راهی معابر خلوت شده و پس از شناسایی موتورسیکلت‌ اقدام به سرقت آنها با تخریب قفل کرده و از صحنه جرم متواری شدند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha