کد خبر 254308
۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۸

عضو شورای شهر تاکید کرد:

رفتار و منش شهید رئیسی باید الگوی سیاسیون باشد

رفتار و منش شهید رئیسی باید الگوی سیاسیون باشد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: رفتار و منش رییس جمهور شهید، چه در زمان رقابت های انتخاباتی و چه در فضای مدیریت اجرایی کشور باید الگوی باشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات؛ محمد آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در دویست‌وسی‌ونهمین جلسه علنی شورا، در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به اینکه حادثه ای که برای رئیس جمهور شهید ما اتفاق افتاد یک موضوع جبران ناپذیر است، اظهار کرد: ملت ایران بهترین مدیران اجرایی خود را از دست داده‌اند اما با این وجود نشان داده شد که ساختار  سیاسی جمهوری اسلامی منحصر به فرد و مترقی است، چرا که با وجود اینکه نفر اول اجرایی کشور در یک حادثه ناگهانی به رحمت خدا رفتند، اما کوچکترین تکانه‌ای در نظام سیاسی و ساختار اجرایی کشور نداشتیم. 

وی افزود: وجود رهبری عزیز بزرگ‌ترین نعمت برای ایران عزیز است، توجه داشتیم که رهبر معظم رهبر انقلاب بدون حتی یک سخنرانی و یا موضع‌گیری رسمی چنان فضا را مدیریت کردند و مانند سال‌های گذشته فضا را آرام نگه داشتند تا مسیر خدمت به مردم ادامه پیدا کند. امیدوارم قدر ایشان را بدانیم و خدا سایه‌ ایشان را حفظ کند. 

آخوندی با بیان اینکه یک‌ماه آینده روزهای مهمی برای کشور است و دولت جدید مستقر خواهد شد، اضافه کرد: این فضای معنوی و همدلی که در کشور ایجاد شده باید به نحو مطلوب در روزهای آینده حفظ شود. اصلی ترین افراد برای حفظ فضای فعلی حاکم بر جامعه، سیاسیون هستند چراکه همه باید دقت کنیم رقابت های انتخاباتی باعث اختلاف و حاشیه در کشور نشود، هرکس به سهم خودش باید تلاش کند تا صدای همدلی و امیدافرینی باشد. 

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا ادامه داد: رفتار و منش رییس جمهور شهید، چه در زمان رقابت های انتخاباتی و چه در فضای مدیریت اجرایی کشور باید الگوی ما باشد، چراکه شهید رییسی همواره تلاش داشت با دوری از اختلاف فقط به کار و خدمت به مردم بپردازد در مناظره های انتخاباتی اطلاعات زیادی را می دانست اما هیچ یک را برملا نکرد، بنده امروز میخواستم در نطق پیش از دستور نکاتی را مطرح کنم، اما فیلمی یک دقیقه ای از ایشان دیدم، بنابراین از این اقدام منصرف شدم و توجه شما را به شنیدن مطالب رئیس جمهور شهید جلب میکنم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha