کد خبر 254300
۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۵

فوری: علی خسروی محروم شد

فوری: علی خسروی محروم شد

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حکم به محرومیت عضو کمیته داوران داد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ علی خسروی طی هفته‌های اخیر در مصاحبه‌های خود واکنش تندی نسبت به فحاشی و هجمه‌های مجازی و تماس‌های تلفنی نسبت به خود داشت و در فضای مجازی هم فعالیت زیادی انجام داده بود که حالا کمیته اخلاق به این موضوع ورود کرد.

کمیته اخلاق با ارسال نامه‌ای به هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد:

«نظر به تقاضای دیوان تحقیقات و با عنایت به محتویات پرونده، مدارک، مستندات و گزارش‌های واصله علیه  علی خسروی عضو کمیته داوران مبنی بر تخلف اخلاقی وی با توجه به اینکه این نوع رفتار نقض آشکار قوانین و مقررات اخلاقی محسوب می‌شود که به تمامیت و اعتبار فوتبال کشور لطمه وارد می‌کند و اینکه صدور حکم نهایی در خصوص وی مستلزم تکمیل تحقیقات مقدماتی است، لذا بنابر اهمیت موضوع به استناد مواد 23 و 65 آیین‌نامه کمیته اخلاق، دستور موقت دایر بر منع فعالیت نامبرده در حوزه فوتبال صادر و اعلام می‌شود.

بر همین اساس نامبرده از هر نوع فعالیت فوتبالی و فوتسالی و فوتبال ساحلی از جمله ورود به ورزشگاه‌ها و باشگاه به مدت 20 روز تا صدور رای قطعی محروم است.

این رای ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ به ایشان قابل اعتراض در کمیته استیناف می‌باشد.»

در پایان رای اولیه کمیته اخلاق برای علی خسروی در اقدامی مهم عنوان شده: «ضمناً از طریق سازمان لیگ و حراست فدراسیون با نهادهای ذی‌ربط جهت اجرای حکم و ممانعت از ورود به باشگاه و ورزشگاه‌ها و اماکن فوتبالی اقدام لازم به عمل آید. نتیجه عدم اجرا متوجه مقامات مستنکف و باشگاه خواهد بود.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha