کد خبر 254260
۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲

موتا پائز:‌

حالا بیشتر شبیه یک تیم هستیم/ آرژانتین حریف خطرناکی است

حالا بیشتر شبیه یک تیم هستیم/ آرژانتین حریف خطرناکی است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با وجود سه شکست در لیگ ملت ها، گفت: در مسابقه با کوبا پیشرفت‌های زیادی در خیلی از فاکتورها و کیفیت بازیکنان شاهد بودیم و حالا بیشتر شبیه به یک تیم هستیم.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در هفته نخست لیگ ملت‌ها مغلوب کوبا شد تا سومین شکست خود در این دوره از بازیها را متحمل شود و شانس کسب سهمیه المپیک برای ملی پوشان کشورمان کاهش پیدا کند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره مسابقه با این تیم گفت: بله این حقیقت است که تیم ایران در بازی سوم شکست خورد. در مسابقه با کوبا پیشرفت‌های زیادی در خیلی از فاکتورها و کیفیت بازیکنان شاهد بودیم. حالا بیشتر شبیه به یک تیم هستیم.

موریس موتا پائز با تاکید بر این‌که بازیکنان ایران پیشرفت کردند، تصریح کرد: باید این موضوع را در ذهنمان نگه داریم که ناامیدی همیشه بزرگ است، اما باید از این ناامیدی به عنوان قدرتی برای بهتر کار کردن و بهتر انجام دادن در دفعه بعد استفاده کنیم.

وی درباره دیدار آینده تیم ملی والیبال ایران مقابل آرژانتین گفت: آرژانتین از قبیل تیم‌هایی است که بسیار خطرناک است. چرا که بر پایه قدرت بازی نمی‌کنند بلکه تیم باهوشی هستند.

پائز ادامه داد: بازیکنان آرژانتین اشتباهات کمی دارند و سرویس خوب می‌زنند و دفاع خوبی دارند. این چالش بزرگی برای ایران است به خاطر اینکه کاملاً متفاوت از کوبا و ایتالیا هستند. حتی شاید برای ما بدترین گزینه ممکن باشد چرا که تیمی استوار هستند.

تیم ملی والیبال ایران از اولین دقیقه روز دوشنبه هفتم خرداد در چهارمین و آخرین دیدار هفته نخست خود به مصاف آرژانتین می‌رود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha