کد خبر 254256
۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۶

چمران مطرح کرد؛

تاکسی‌های اینترنتی باید زیر نظر شورا فعالیت کنند + فیلم

تاکسی‌های اینترنتی باید زیر نظر شورا فعالیت کنند + فیلم

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص نقش نظارتی شورای شهر بر عملکرد تاکسی‌های اینترنتی، گفت: با اینکه شورای شهر در عملکرد تاکسی‌های اینترنتی دخالتی نداشته و وزارت کشور به آنها مجوز داده است؛ بر اساس اظهار نظر وزارت کشور، این تاکسی ها باید زیر نظر شورای شهر، فعالیت داشته باشند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات؛ مهدی چمران، رئیس شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه دویست و سی و نهمین جلسه رسمی شورا و در جمع خبرنگاران، گفت: در خصوص نرخ این تاکسی هم باید این کار با نظارت شورا انجام شود و این از وظایف شوراست.  امیدواریم این کار انجام شود و اگر ما تأکیدی بر این موضوع داریم هدف انجام سریعتر کارها است نه گسترش امپراطوری خودمان.  

وی در پاسخ به سؤالی در خصوص اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری از  تکرار حملات سایبری سال گذشته اظهار کرد:  تلاش زیادی شد که بازگردند و اصلاح کنند با در این زمینه تلاش های فراوانی انجام شد تا اصلاحات لازم صورت گیرد، در این باره تمام دستگاه ها حضور دارند و برنامه های خود را دنبال می کنند اما به عقیده من هنوز نتوانسته اند آن گونه که باید به وظایف خود به خوبی عمل کنند . سامانه شهرزاد هم راه اندازی شده،  نرم افزار بسیار قوی ای است و امیدواریم شاهد نتایج رضایت بخش آری باشیم. 

رئیس شورا در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر استعفای شهردار تهران برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری نیز گفت: برای شرکت در انتخابات، نیازی به استعفا ندارد و من در خصوص کاندیداتوری او نظری ندارم.   

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha