کد خبر 254241
۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۰

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران اعلام کرد:

آخرین وضعیت ترافیک امروز پایتخت

آخرین وضعیت ترافیک امروز پایتخت

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی در پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز یکشنبه ششم خرداد ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین و نیمه سنگین اما روان در سطح پایتخت بودیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بار ترافیک در بزرگراه‌های همت، چمران، آبشناسان، شیخ فضل الله، یادگار امام (ره) و محمد علی جناح شروع شده و در حال شکل گرفتن است.

وی ادامه داد: همچنین بار ترافیکی در بزرگراه آزادراه تهران کرج، آزادگان، بابایی، نیروی زمینی، شهید سلیمانی، صیاد، زین‌الدین، امام علی (ع)، علامه، جانبازان، بزرگراه لشگری و رسالت نیز در حال شکل‌گیری و پر تراکم است.

سرهنگ شریفی افزود: ترافیک در آزادراه تهران کرج در هر دو مسیر روان و خلوت، آزادگان فعلاً خلوت، آبشناسان به شرق سنگین، علامه شقایق روان و در حال حرکت، شیخ فضل الله پل یادگار سنگین، بابایی نیروی زمینی روان و در حال حرکت، زین‌الدین نیمه سنگین و رسالت نیز از پل سید خندان سنگین است.

وی ابراز داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان به دلیل نقص معبر و عرض کم پر تراکم و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت است.

وی از عابرین پیاده خواست حتماً به چراغ عابرین پیاده در حین ترددهای خود از معابر و تقاطع‌ها توجه داشته باشند و اگر چراغ آنان قرمز بود حتماً صبر کرده تا چراغ سبز گردد و آنگاه از محل عبور کنند. همچنین رانندگان، خودروی خود را قبل از خط کشی عابر متوقف کرده تا عابرین بتوانند به سلامت از گذرگاه عبور کنند.

سرهنگ شریفی گفت: حق تقدم عبور در میادین با خودرویی است که در میدان حضور دارد یعنی اگر خودرویی تازه وارد میدان می‌شود باید حق تقدم عبور را رعایت کرده و اجازه تردد را به خودرویی که از قبل داخل میدان بوده بدهد تا تصادفی اتفاق نیافتد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha