کد خبر 254192
۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۱

تولد ۵ قلوهای یک مادر ۳۰ساله در آذربایجان شرقی

تولد ۵ قلوهای یک مادر ۳۰ساله در آذربایجان شرقی

مادری اهل شهر لیلان شهرستان ملکان امروز در دومین زایمان خود در مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی الزهرا(س) تبریز پنج فرزند پسر به دنیا آورد.

به گزارش گروه استان های حیات؛ دکتر سیمین تقوی، متخصص زنان زایمان و بارداری های پرخطر و پزشک جراح این مادر گفت: امروز در تاریخ پنج خردادماه با عنایت الهی، مادری سی ساله که پنج قلو باردار بود توسط تیم خبره درمانی تحت جراحی سزارین قرار گرفته و هر پنج فرزند خود را به سلامت به دنیا آورد.

محمدباقر حسینی رئیس بخش مراقبت های ویژه مرکزآموزشی درمانی الزهرا(س) تبریز نیز با اشاره به اینکه به لطف خدا همه نوزادان متولد شده درسلامت کامل بوده و تنها مشکلات تنفسی خفیفی دارند و درحال حاضر هر ۵ نوزاد در دستگاه‌های ویژه مراقبت نوزادان تحت مراقبت هستند.

حسینی همچنین افزود: قل اول با وزن ۲۱۰۰گرم، قل دوم ۱۵۳۰گرم، قل سوم ۱۹۲۰گرم ، قل چهارم ۱۷۰۰گرم وقل پنجم هم دارای وزن ۲۱۰۰ گرم است.

گفتنی است این خانواده که از اهالی شهر لیلان شهرستان ملکان در آذربایجان شرقی هستند پیش از این دارای یک فرزند دختر ۵ ساله بودند و این بارداری به صورت طبیعی اتفاق افتاده و مادردرمان های ناباروی دریافت نکرده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha