کد خبر 254153
۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۳

با اعلام فرمانده انتظامی آذربایجان‌ غربی:

قاچاق شیشه با کدو تنبل در آذربایجان‌ غربی کشف شد

قاچاق شیشه با کدو تنبل در آذربایجان‌ غربی کشف شد

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند قاچاق مواد مخدر و کشف ۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه و تریاک در محور ارومیه- مهاباد خبر داد.

به گزارش گروه  استانی حیات؛ سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر از فعالیت افرادی در خصوص انتقال محموله مواد مخدر با یک دستگاه کامیون از شرق کشور مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران با تشکیل چندین اکیپ ضمن هماهنگی با مرجع قضائی نسبت به شناسایی متهمان اقدام و با اشراف اطلاعاتی در بازرسی از یک دستگاه کامیون حامل کدو تنبل، در مسیر "ارومیه – مهاباد"، مقدار ۴۵ کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه و ۵ کیلو تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل بار کدو تنبل‌ها جاساز شده بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در ادامه تصریح کرد: در این راستا ۴ متهم دستگیر، کامیون و یک دستگاه سواری پژو توقیف که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار جهانبخش با تقدیر از همکاری خوب و به موقع مردم با پلیس، گفت: خادمان مردم در انتظامی استان در جهت ارتقا احساس امنیت در بین شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و شهروندان در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha