کد خبر 254111
۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۵

عدد چهاری که استقلالی‌ها را به خاک سیاه نشاند + تصاویر

عدد چهاری که استقلالی‌ها را به خاک سیاه نشاند + تصاویر

نشان دادن عدد چهار با انگشتان دست یک نماد خوشایند برای استقلالی‌هاست ولی در بازی شب گذشته این حرکت منجر به فروپاشی درونی آنها شد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی حیات؛ تیم فوتبال استقلال شب گذشته شرایط تلخی را سپری کرد و می‌توان گفت هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر تلخ‌ترین هفته این فصل فوتبال تا اینجا برای آبی‌های پایتخت است. جایی که اتفاقات فوتبالی برخلاف انتظار جوری رقم خورد که این تیم بعد از هفته‌ها و در فاصله دو هفته مانده به پایان فصل صدر جدول را از دست داد و شانس قهرمانی خود را تا حد زیادی از دست داد.

در یکی از آخرین پیچ‌های لیگ بیست و سوم و در دیدار خارج از خانه برابر نساجی متوقف شد. آبی‌ها در شرایطی پای به زمین مسابقه گذاشتند که از تهران اخبار باورنکردنی و امیدوارکننده ای مخابره می شد.

استقلال خوزستان توانسته بود در نیمه نخست با سه گل از پرسپولیس پیش بیفتد که این بهترین اتفاق ممکن برای تیم نکونام بود. آنها با اطلاع از نتیجه رقیب، نیمه دوم را آغاز کردند ولی اتفاقات در دقایق پایانی به شکلی پیش رفت که سرخ‌ها با کامبکی باورنکردنی، به پیروزی رسیده و صدر را از آن خود کردند.

2025989

2025988

نکونام که در کنار زمین کاملا از نتیجه دیدار پرسپولیس با خبر بود، پس از سوت پایان بازی توسط بیژن حیدری، برای لحظاتی کنار زمین روی پاهایش نشست و باور نداشت که مقابل تیم قعر جدولی نساجی به پیروزی دست پیدا نکرده است.

سرمربی استقلال در دقایق پایانی متوجه شد که نتیجه بازی پرسپولیس سه بر سه مساوی شده و به همین دلیل با ترس از دست رفتن صدر جدول، لحظاتی پس از سوت بیژن حیدری، کنار زمین مات و مبهوت به تماشای شاگردانش پرداخت.

2025991

2025990

درست در لحظه‌ای که نکونام برای خروج از زمین بلند شد، نگاهش را به سمت جایگاه هواداران نساجی برگرداند، جایی که آنها از به ثمر رسیدن گل چهارم پرسپولیس سر از پا نمی‌شناختند و در این لحظه بود که سرمربی استقلال متوجه شد که صدر جدول را از دست داده است.

دیگر بازیکنان استقلال نیز هنگام خروج از زمین، پیگیر نتیجه دیدار پرسپولیس بودند که در این میان، بهزاد غلامپور با نشان دادن عدد 4 به ابوالفضل جلالی، از کامبک رقیب خبر داد که این موضوع سبب شد تا بهترین پاسور لیگ با افسوس فراوان، سرش را میان هر دو دستش بگیرد.

جلالی و دیگر بازیکنان نیز به سمت نیمکت رفتند تا از نتیجه دیدار پرسپولیس مطمئن شوند که با اطلاع از کامبک سرخ ها و از دست رفتن صدر، با ناراحتی فراوان زمین بازی را ترک کردند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha