کد خبر 254069
۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۴

رادیو انتخاب از امروز راه افتاد

رادیو انتخاب از امروز راه افتاد

رادیو انتخاب، با شعار صدای مردم از ساعت ۹ صبح امروز خرداد ۵ تا ۹ تیرماه، بازوی رسانه‌ای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی خواهد بود.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ شهادت حزن‌انگیز آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور فقید ایران و هیئت همراه، سراسر ایران عزیز را عزادار کرد و ملت ایران نیز در پاسخ به مجاهدت‌های آن شهید بزرگوار، قدردانی خود را با حضور پرشور در مراسم تشییع آنها نشان دادند. مطابق با اصل ۱۳۱ آن،  ظرف ۵۰ روز، بایستی رئیس جمهور جدید انتخاب و خلاء موجود در کشور برطرف شود که بر همین اساس ۸ تیرماه ۱۴۰۳ به عنوان روز برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  اعلام و ثبت نام نامزدها در روزهای دهم تا چهاردهم خردادماه، انجام خواهد شد. 

معاونت صدای رسانه ملی، به منظور بالابردن آگاهی عموم جامعه و ایجاد یک صدایی در ملت ایران برای انتخاب فرد اصلح، همچون سنوات گذشته «رادیو انتخاب – با شعار صدای مردم» را در بازه زمانی ۵ خرداد تا ۹ تیرماه روی موج ۹۵.۵ مگاهرتز فعال خواهد کرد.

امید آن است این رادیوی سراسری بتواند با اگاهی بخشی اجتماعی نسبت به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری، اطلاع رسانی و تحلیل کارشناسی انتخابات، تبیین شاخص های انتخاب اصلح و همراهی با نهادهای اجرایی و نظارتی در انتخابات، موجد افزایش مشارکت مردم در پای صندوق‌های رأی شود.

تبیین جایگاه و اهمیت انتخابات و رأی مردم در جمهوری اسلامی، تشریح نقش رئیس جمهور در اداره کشور، مطالبه اجرای قوانین مربوط به انتخابات، انتخابات پرشور و افزایش مشارکت مردم، تسهیل انتخاب اصلح  با رعایت بی‌طرفی و مواردی دیگر از جمله مهمترین محورهای برنامه‌سازی در این شبکه رادیویی ۲۴ ساعته خواهد بود.

مدیر رادیو گفت‌وگو رضا کوچک‌زاده تهمتن مدیریت رادیو انتخاب را برعهده دارد و این رادیو به صورت ۲۴ ساعته و با حضور مردم، مسئولان و کارشناسان در حوزه‌های مختلف مرتبط با انتخابات برنامه‌سازی و تا پایان برگزاری انتخابات به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سامانه ۳۰۰۰۰۹۵۵ و تلفن ۲۲۶۵۴۱۹۲۲ جهت دریافت پیام های مخاطبان و برقراری هرگونه ارتباط با این شبکه رادیویی در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.

رادیو انتخاب از موج FM ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز به پخش می‌شود و همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق برنامه کاربردی ایران صدا بر روی تلفن همراه خود و همچنین پایگاه اطلاع رسانی رادیو انتخاب شنونده این رادیو باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha