کد خبر 253941
۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۳

در گفتگو با «حیات» اعلام شد؛

انتخابات موسسه اندوخته شاهد تکرار می‌شود/ برگزاری مجمع عمومی عادی موسسه به زودی

انتخابات موسسه اندوخته شاهد تکرار می‌شود/ برگزاری مجمع عمومی عادی موسسه به زودی

رئیس هیات نظارت بر انتخابات موسسه اندوخته شاهد خبر از برگزاری مجمع عمومی عادی این موسسه و تکرار انتخابات داد.

حجت‌اله امانی، رئیس هیات نظارت بر انتخابات هیات امنا و هیات نظارت دور بعد انتخابات موسسه اندوخته شاهد در گفتگو با حیات اظهار کرد: مجمع عمومی عادی مؤسسه اندوخته شاهد در نوبت دوم برگزار خواهد شد.

وی افزود: انتخابات هیات امنا و هیات نظارت بر انتخابات آتی موسسه اندوخته شاهد در قالب مجمع عمومی عادی در روز پنج شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ با تمدید دو ساعت از ساعت ۸ صبح الی ۲۲ برگزار شد.

امانی با تشکر از مشارکت اعضای موسسه برای مشارکت در انتخابات ادامه داد: وفق ماده ۱۲ اساسنامه با توجه به اینکه تعداد آرای ماخوذه به حد نصاب نرسید و مجمع رسمیت پیدا نکرد، مقرر شد جلسه مجمع عمومی عادی برای انتخاب اعضای هیأت امناء و هیأت نظارت بر انتخابات آتی مؤسسه در نوبت دوم برگزار شود که زمان برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات هیات امنا و هیات نظارت دور بعد انتخابات موسسه اندوخته شاهد خاطرنشان کرد: تعداد داوطلبان عضویت در هیأت امناء ۲۹ نفر و هیأت نظارت بر انتخابات آتی ۵۰ نفر بودند که تبلیغات نامزدها و رأی‌گیری به صورت برخط (آنلاین) از طریق سامانه انتخابات مؤسسه برگزار شد که مجددا برای نوبت دوم به طور کامل تکرار خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha