کد خبر 253706
۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۱

بازتاب مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت در رسانه‌های غربی

بازتاب مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت در رسانه‌های غربی

رسانه‌های غربی در حال پوشش وداع مردم در تهران با آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان را که در سانحه هوایی روزیکشنبه به شهادت رسیدند، هستند و یکی از این رسانه‌ها در گزارشی اولیه عنوان کرد که از ساعات اولیه صبح مردم با حضور گسترده خود در خیابان های پایتخت حاضر شدند.

به گزارش خبرنگار سیاسی حیات، مراسم تشییع و اقامه نماز بر پیکر آیت‌الله سیّد ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، دکتر رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همراهان گرامی ایشان در سانحه هوایی در تهران در حال برگزاری است.

خبرگزاری فرانسه تیتر زد: ده‌ها هزار ایرانی به مراسم تشییع پیکر (آیت الله) ابراهیم رئیسی در تهران پیوستند

این رسانه نوشت: ده هزار ایرانی با حضور گسترده در خیابان های تهران در روز چهارشنبه به مراسم تشییع (آیت الله) ابراهیم رئیسی و همراهان او که روز یکشنبه در سانحه سقوط بالگرد به شهادت رسید، ملحق شدند.

خبرگزاری فرانسه عنوان کرد، در مرکز این شهر، مردم با در دست داشتن عکس هایی از رئیس جمهوری ایران در داخل و اطراف دانشگاه تهران تجمع کردند. 

پخش زنده تشییع تاریخی رئیس جمهور شهید از رسانه‌های بین‌المللی

پخش زنده تشییع تاریخی رئیس جمهور شهید از رسانه‌های بین‌المللی

شبکه های معتبر بین المللی و منطقه ای همزمان با حضور گسترده مردم پایتخت در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهانش، به پخش زنده این مراسم همت گماردند.

     

در همین راستا شبکه‌های مختلف منطقه‌ای و بین المللی با قطع برنامه‌های اصلی خود اقدام به پخش زنده مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهانش کردند.   

 حضور گسترده مردم تهران در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهانش اکثر رسانه‌های منطقه‌ای و بین المللی را شوکه کرده است.

    

رسانه‌های معتبر جهانی نظیر رویترز، سی ان ان ترک، پخش زنده وبگاه انگلیسی ایندیپندنت، روسیا الیوم، الجزیره، المنار و المیادین از جمله رسانه‌های منطقه‌ای و بین المللی بودند که این مراسم را به طور زنده پوشش دادند. 

   

    

   

  

پخش زنده گزارشی از ریاست جمهوری شهید رئیسی، شبکه خبری زی تی وی هند 

    

سفر معاون رئیس جمهوری هند برای شرکت در مراسم تشییع رئیس جمهوری ایران، گزارش تلویزیون دهلی‌نو     

    

 پوشش زنده خبری از شبکه تلویزیونی ان اچ کی ژاپن (NHK)      

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha