کد خبر 253679
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۱

آخرین اقدامات شهرداری تهران برای مراسم باشکوه وداع با رییس جمهور شهید

آخرین اقدامات شهرداری تهران برای مراسم باشکوه وداع با رییس جمهور شهید

شهردار منطقه ۷ تهران درباره اقدامات شهرداری برای آماده‌سازی مصلای تهران جهت برگزاری مراسم وداع با رئیس جمهور شهید توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، نصرالله آبادیان شهردار منطقه ۷ تهران درباره اقدامات شهرداری برای آماده‌سازی مصلای تهران جهت برگزاری مراسم وداع با  رئیس جمهور شهید توضیحاتی ارائه کرد.

او ضمن تسلیت مصیبت وارده به مردم شهید پرور در عروج شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی گفت: خادمان مردم در شهرداری تهران از شب گذشته در تلاش هستند تا مصلی تهران را برای برگزاری مراسم وداع با شهدای خدمت در مصلی آماده کنند.

به گفته شهردار منطقه ۷ این نهاد مردمی از تمام امکانات خود برای برگزاری باشکوه این مراسم استفاده خواهد کرد و در ادامه گفت: شهرداری منطقه ۷ با بسیج تمامی امکانات خود و شهر تهران را جهت نظافت محل برگزاری، نصب پرچم های سیاه، بنرهای تسلیت و سیاه پوش کردن مصلی امام خمینی (ره) را به کار گرفته است.

آبادیان ادامه داد: در همین راستا نظافت ۶۵ هکتار محوطه مصلی و نیز شستشوی جداول به اندازه ۴۰۰۰ متر مربع انجام و تمامی معابر مصلی با استفاده از تانکرهای آب شستشو و پاکسازی  شده است.

به گفته وی برای آماده سازی مصلی امام خمینی(ره) برای برگزاری این مراسم،  ۷۸۰ نیروی انسانی از سوی شهرداری تهران تلاش می کنند با ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری  در اختیار، شرایط مناسبی برای شرکت کنندگان در مراسم وداع کنندگان با رئیس جمهور فقید فراهم شود و این تلاش بسیار مضاعف شده است چرا که در روزهای قبل و اخیرا در مصلی نمایشگاه کتاب برگزار شده بود و شرایط مصلی برای برگزاری مراسم اصلاً مناسب نبود اما با تلاش شبانه روزی و بی‌وقفه خادمان شهر در شهرداری، مصلی در شرایط مناسبی برای برگزاری مراسم قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha