کد خبر 253619
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۶

با اعلام جانشین انتظامی مازندران:

قاتل ۳ عضو یک خانواده در گلوگاه دستگیر شد

قاتل ۳ عضو یک خانواده در گلوگاه دستگیر شد

جانشین انتظامی مازندران از دستگیری یک قاتل فراری که به علت اختلافات ملکی، مرگ سه برادر را با اسلحه شکاری رقم زده بود در گلوگاه در شرق استان خبر داد.

به گزارش گروه استانی حیات، سردار سید موسی حسینی از دستگیری یک قاتل فراری که به علت اختلافات ملکی، مرگ سه برادر را با اسلحه شکاری رقم زده بود در گلوگاه در شرق استان مازندران خبر داد وگفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری دسته جمعی و تیراندازی منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان گلوگاه، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی با حضور در محل دریافتند که در پی درگیری و اختلاف ملکی بین ۲ طرف، یکی از افراد طرف درگیری با سلاح شکاری سه برادر را به شدت مجروح کرده و بلافاصله از محل فرار کرد.

جانشین انتظامی مازندران با بیان اینکه در این اتفاق سه برادر پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت کرده‌اند، گفت: مأموران انتظامی گلوگاه با همکاری کارآگاهان پلیس آگاهی مازندران پس از دستگیری عاملان اصلی این درگیری، با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه قاتل فراری را نیز در مدتی کمتر از ۱۲ ساعت در شهر فیروزکوه شناسایی و با انجام هماهنگی قضائی وی را دستگیر کردند.

سردار حسینی با بیان اینکه، مأموران برای متهمان دستگیر شده پرونده تشکیل داده و آنها را به مرجع قضائی معرفی کردند، افزود: برخورد پلیس با مخلان نظم و امنیت، مثل همیشه قاطعانه و جدی بوده و شهروندان با اطلاع رسانی به موقع و دقیق از طریق پلیس ۱۱۰ ما را در اجرای مأموریت‌های یاری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha