کد خبر 253587
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۱

راه‌اندازی پویش «همه عزاداریم» دانش‌آموزان در پی شهادت رئیس‌جمهور

راه‌اندازی پویش «همه عزاداریم» دانش‌آموزان در پی شهادت رئیس‌جمهور

در پی بروز حادثه برای بالگرد حامل رئیس‌جمهور پویشی در میان دانش‌آموزان با عنوان «همه عزاداریم» به راه افتاده است.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، در پی بروز حادثه برای بالگرد حامل رئیس جمهوری و هیات همراه و عروج شهادت گونه ایشان، پویشی در شبکه‌های اجتماعی در میان دانش آموزان با عنوان همه عزاداریم به راه افتاده است.

در پویش همه عزاداریم ضمن فضاسازی و برگزاری مراسم عزاداری برای درگذشت رئیس جمهور، ایستگاه‌های صلواتی و یا خیمه‌های عزاداری برپا می‌شود.

این پویش دانش‌آموزی از سوی دانش‌آموزان عضو و  با همکاری هیات‌های دانش‌آموزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

این پویش اولین بار در بین دانش‌آموزان استان سیستان و بلوچستان آغاز شد و پس از آن به دنبال انتشار تصاویر این پویش در شبکه‌های اجتماعی، دانش آموزان از شهرها و استان‌های دیگر هم به این پویش پیوستند.

همچنین از روز گذشته دانش‌آموزان دختر یکی از دبیرستان‌های شهر کرج با خلاقیت خود و با عشق و علاقه‌ای که به رئیس جمهور داشتند؛ پادکستی به مناسبت شهادت ایشان و هیات همراه آماده کردند که از همان دیروز در شبکه‌های اجتماعی دانش آموزی دست به دست می‌شود.

این پادکست به مدت ده دقیقه و مناسب مراسم‌های صبحگاهی مدارس است. پادکست از زبان دانش‌آموزان و با جملاتی خطاب به رئیس جمهور آغاز شده و با دعا برای ظهور حضرت مهدی (عج) پایان می‌یابد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha