کد خبر 253569
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۲

معاون شهردار تهران اعلام کرد؛

تمهیدات حمل و نقلی شهرداری برای مراسم وداع با شهید جمهور و هیأت همراه

تمهیدات حمل و نقلی شهرداری برای مراسم وداع با شهید جمهور و هیأت همراه

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران ضمن عرض تسلیت حادثه ناگوار شهادت رئیس جمهور و هیات همراه از تمهیدات ویژه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره مراسم وداع مردم با شهدای گرانقدر خدمت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ محسن هرمزی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران در این باره گفت: در پی شهادت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و همراهان ایشان و برگزاری مراسم بزرگداشت آنان در مصلی امام خمینی تهران، خدمت‌رسانی در ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت تا پایان ساعت ۲۴ تمدید شد.

وی ادامه داد: مراسم بزرگداشت ساعت ۲۱ برگزار می‌شود و به این منظور، خدمت‌رسانی در تمام خطوط حمل و نقل عمومی، اعم از اتوبوسرانی و مترو (به جز خط ۵ و پرند) و تاکسی، امروز اول خردادماه ۱۴۰۲ تا ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت.

متروی تهران فردا نیز از ساعت ۵:۳۰ تا پایان مراسم با حداکثر ظرفیت سرویس‌دهی خواهد داشت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران اظهار کرد: همچنین شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن مشارکت در جابه‌جایی سوگواران، ناوگان ویژه برای انتقال عزادران به مصلی امام خمینی(ره) اختصاص خواهد داد.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، وی در ادامه از تمهیدات تاکسیرانی به منظور انتقال سوگواران خبر داد و بیان کرد: خطوط تاکسیرانی هم برای رفت و آمد هر چه بهتر عزاداران امشب تقویت خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha