کد خبر 253568
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۳

با اعلام سرپرست سازمان سنجش کشور؛

نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ در نیمه مهرماه اعلام می‌شود

نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ در نیمه مهرماه اعلام می‌شود

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور با اشاره به تغییر زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ گفت: با توجه به تعویق کنکور، نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ در نیمه مهرماه اعلام می شود.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، عبدالرسول پورعباس  سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور در یک گفت‌وگوی تلویزیونی تغییر زمان برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ را تشریح کرد و گفت: با عرض تسلیت شهید خادم الرضا آیت الله رئیسی و هیات همراه، با توجه به محدوده زمانی ۵۰ روز برای انتخاب رئیس جمهور دوره چهاردهم، روز گذشته جلسه ای در شورای نگهبان برگزار شد.

وی افزود: مقرر شد انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیرماه برگزار شود و با توجه به درنظر گرفتن احتمال کشیده شدن انتخابات به دور دوم و اینکه طبق قانون انتخابات باید هفته بعد از آن برگزار شود، تصمیم گرفته شد که نوبت دوم آزمون سراسری در روزهای ۲۱ و ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار شود.

سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اظهار داشت: نوبت دوم آزمون سراسری در صبح و بعدازظهر روز ۲۱ تیر و در صبح روز ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد. فرآیندهای آزمون طبق همان روال روزهای ۷ و ۸ تیرماه که قرار بود برگزار شود، خواهد بود و تغییری نخواهد داشت و جزییات آزمون در زمان مقرر به اطلاع داوطلبان می رسد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم که با توجه به این تعویق داوطلبان خودشان را برای آزمون آماده کنند.

پورعباس درباره تعویق در فرآیندهای زمانی کنکور سراسری یادآور شد: این دو هفته تاخیر در برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری ۱۴۰۳ در تمام زمان بندی کنکور اعمال می شود و پیش بینی می کنیم نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۳ نیمه مهرماه ۱۴۰۳ اعلام شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha