کد خبر 253564
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۳

در صحن شورای شهر گفته شد؛

تقدیر عضو شورای شهر از دستگاه های امدادی در حادثه شهادت رئیس جمهور

تقدیر عضو شورای شهر از دستگاه های امدادی در حادثه شهادت رئیس جمهور

عضو شورای شهر تهران گفت: راه پیشرفت کشور باور بر اندیشه رئیس‎جمهور شهید، یعنی خدمت به مستضعفین است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات؛ عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن تسلیت شهادت ریاست محترم جمهور آیت الله رییسی عزیز و تقدیر از زحمات دستگاه های امدادی در عملیات جستجو و نجات گفت: علاوه بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر این حادثه باید به همه مدیران کشور یادآوری کرد که که راه پیشرفت کشور باور بر اندیشه های رییس جمهور شهیدمان یعنی مبارزه با فساد و خدمت به مستضعفین است و امیدوارم همه ما رهرو این راه باشیم.

احمد صادقی در دویست و سی و هشتمین جلسه شورا و در بیان تسلیت شهادت جانسوز آیت الله رئیسی رئیس جمهور محبوب، مردمی و منتخب گفت: شهادت عالم عالیقدر خادم الرضا رئیس جمهور خدوم  آیت الله رئیسی را خدمت امام زمان (عج)، رهبر معظم و فرزانه انقلاب، خانواده های داغدار و همه مردم شهید پرور میهن اسلامی‌مان تسلیت می گویم و امیدوارم  همه ما ادامه دهنده راه خدمت‌رسانی بی منت، تلاش جهادی، مبارزه با فساد و حمایت از مستصضعفین باشیم و دولت خدمت رسان آیت الله رییسی را الگوی خود قرار دهیم.

صادقی در ادامه افزود: از همه مردم شریف تهران دعوت می کنم در آئین بدرقه شهدا که امشب و فردا برگزار می‌شود حضور به هم رسانند و  علاوه بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عالی مقام این حادثه دلخراش به همه مدیران کشور یادآور شوند که  راه پیشرفت کشور باور بر اندیشه خدمت به مستضعفین و کار جهادی شبانه روزی است همچنیان که رئیس جمهور شهیدمان بر این اندیشه بودند.

عضو شورای شهر در ادامه اظهار کرد: اما حادثه تلخ سقوط بالگرد آموزه ها فراوانی هم داشت که لازم است متولیان امر به ویژه  دستگاه های امدادی با احصای آنها سعی در رفع مشکل و افزایش توانمندی های خود نمایند.

صادقی افزود: همچنین بر خود لازم می‌دانم از زحمات ارزشمند و بدون چشمداشت و جانفشانانه جمیع دست اندرکارن عملیات جستجو و نجات که شبانه روزی و در شرایط نامناسب جغرافیای و جوی به خدمت رسانی مشغول بودند کمال تشکر را داشته باشم. عزیزان فداکاری که در همه بلایا با به خطر انداختن جان خویشتن سعی در ارایه خدمات امدادی به آسیب دیدگان دارند اما نام این عزیزان هیچگاه در رسانه ها برده نمی شود. فداکاران جمعیت هلال احمر، اورژانس، سرافرازان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دلاورمردان ارتش و همکاران پر تلاش آتش نشانی که جزو افتخارات شهرداری تهران هستند و یکی از دستگاه های پرتوان امدادی در مناسبت های ملی و حوادث ملی محسوب می شوند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha