کد خبر 253557
۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۸

خبر خوش برای حسن یزدانی؛ بروکس و نایفونوف به بوداپست نمی‌روند

خبر خوش برای حسن یزدانی؛ بروکس و نایفونوف به بوداپست نمی‌روند

در شرایطی که پیش‌بینی می‌شد آروم بروکس، پدیده ۲۳ ساله وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آمریکا هم در این تورنمنت شرکت کند، خبری از اسم او و همچنین آرتور نایفونوف روس در لیست ۱۳ نفره تورنمنت مجارستان نیست.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ رقابت‌های کشتی پولیاک‌ایمره مجارستان در حالی از ۱۷ تا ۱۹ خردادماه در بوداپست برگزار می‌شود که به علت در پیش بودن المپیک ۲۰۲۴ پاریس، این تورنمنت برای کشتی آزاد ایران اهمیت وافری خواهد داشت چرا که حسن یزدانی، عنوان‌دار ۹ دوره المپیک و جهان برای نخستین بار پس از جراحی کتف خود به روی تشک خواهد رفت.

در شرایطی که پیش‌بینی می‌شد آروم بروکس، پدیده ۲۳ ساله وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آمریکا هم در این تورنمنت شرکت کند، خبری از اسم او و همچنین آرتور نایفونوف روس در لیست ۱۳ نفره تورنمنت مجارستان نیست و به این ترتیب حسن یزدانی تا این لحظه با ۲ کشتی‌گیر مهم آمریکا و روسیه در بوداپست رویارویی نخواهد داشت.

ناظم امینه از سن‌مارینو، عظمت دولت‌بیک‌اف از قزاقستان، ترنت هادلی از آمریکا و ماگومد رمضان‌اف از بلغارستان؛ مهم‌ترین رقبای حسن یزدانی در میدان آزمایشی بوداپست هستند. یزدانی در صورت ارائه نمایش مطمئن در تورنمنت پولیاک‌ایمره، بدون حرف پس و پیش به‌عنوان نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کشورمان به المپیک پاریس خواهد رفت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha