کد خبر 253096
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۷

رهاورد سومین بازدید میدانی شهردار منطقه 15 از ناحیه یک، 60 مصوبه بود

رهاورد سومین بازدید میدانی شهردار منطقه 15 از ناحیه یک، 60 مصوبه بود

درنظر گرفتن 60 مصوبه و حضور در منزل خانواده معظم شهید «احسان امینی» رهاورد سومین بازدید میدانی شهردار منطقه 15 از ناحیه یک بود.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، ناحیه یک منطقه 15، سومین ایستگاه این دوره از بازدیدهای میدانی محمد شیری، شهردار منطقه 15 و معاونان و مدیران اجرایی باب الرضای تهران، به‌منظور رصد وضعیت پروژه‌ها و نگهداشت محلات این ناحیه بود.

این برنامه از ساعت 5 و نیم صبح با انجام مراسم  غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام آرمیده در بوستان ولیعصر(ع) و ادای احترام به مقام شامخ شهدای این مرز بوم آغاز و سپس شهردار منطقه و همراهان با حضور میدانی در محله‌های ولیعصر (عج)، طیب و مینابی از پروژه‌های توسعه محله‌ای و ظرفیت‌های فرهنگی و ورزشی بازدید کردند.

شهردار منطقه در نشستی که با حضور معتمدان محلی برگزار شد، با اشاره به اینکه امروزه ارتقای کیفیت‌های زندگی شهروندان یکی از مهم‌ترین موضوعات مدنظر در طرح‌های توسعه شهری مدیریت شهری منطقه است، افزود: هدف از بازدیدهای میدانی نواحی  شناسایی مسائل و مشکلات در سطح محلات، پیگیری و نظارت در کمترین زمان ممکن است.

بررسی و احداث رفیوژ خیابان شهید رضایی حدفاصل شهیدان قاسمی (اتابک)، توسعه فضای سبز بوستان حضرت ولیعصر(عج)، بهسازی زمین چمن فوتبال و زمین والیبال بوستان حضرت ولیعصر(عج)، بهسازی آسفالت بهزیستی حضرت ولیعصر(عج)  مرمت و بهسازی ایستگاه اتوبوس طیب، اجرای دیوارکشی در خیابان حصاری و توکلی‌زاده، جداره سازی و رنگ آمیزی ضلع جنوب خیابان رضایی(منصور)، بهسازی روکش آسفالت خیابان عطارباشی و بازپیرایی فضای سبز بوستان ولیعصر(عج) از جمله این مصوبات بود.

بهسازی و تکمیل حصار زمین ورزشی خیابان شهید رضایی، ایجاد فضای سبز ضلع شرقی پارکینگ مینابی، پیاده روسازی ضلع شرقی مسجد حجت، اجرای کفپوش تزریقی در بوستان شهدای گمنام، اجرای نقاشی دیواری خیابان کمالی، اصلاح هندسی در خیابان طیب به خیابان 17 شهریور، بررسی تملک ملک در خیابان نفیس، نصب ست ورزشی در بوستان های شهدای گمنام و  شهید ضیغمی کاشانی، جداره سازی گذر واسعی و  ... نیز از سایر مهمترین مصوبات در این ناحیه بود.

همچنین در این جلسه مصوبات دور دوم بازدید میدانی با حضور معتمدان محلی بررسی و 60 مصوبه دور سوم نیز با تعیین مجری و زمان اجرای هریک از مصوبات توسط حوزه‌های مربوطه در زمان تعیین شده برای پیگیری در دستور کار قرار گرفت.

در ادامه برنامه امروز، شهردار منطقه ۱۵، با حضور در جمع نمازگزاران مسجد محمدی(ص) در محله طیب پاسخگوی شهروندان بود و به درخواست‌ها و مشکلات مطرح شده از سوی آنان رسیدگی کرد.

رهاورد سومین بازدید میدانی شهردار منطقه 15 از ناحیه یک، 60 مصوبه بود

حضور شهردار منطقه ۱۵ در منزل خانواده معظم شهید «احسان امینی» و دیدار با خانواده این شهید والامقام حسن ختام بازدید میدانی چند ساعته امروز مدیریت شهری منطقه از ناحیه یک، بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha