کد خبر 253044
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۰

حزب الله مقر تجهیزات جاسوسی رژیم اسرائیل را هدف قرار داد

حزب الله مقر تجهیزات جاسوسی رژیم اسرائیل را هدف قرار داد

حزب الله لبنان امروز یکشنبه در ادامه حملات خود علیه رژیم صهیونیستی در حمایت از مردم و مقاومت فلسطین در نوار غزه، مقر تجهیزات جاسوسی ارتش این رژیم در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داد.

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در نوار غزه و یاری رساندن به مقاومت شجاع و شریف آنها، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در ساعت هفت صبح امروز، پایگاه الراهب ارتش رژیم صهیونیستی را با راکت هدف قرار دادند. ‏

پایگاه الراهب از جمله پایگاه هایی است که سامانه‌های فنی و تجهیزات جاسوسی ارتش رژیم اسرائیل در آن قرار دارد.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل سرزمین های اشغالی فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده‌اند که حزب‌الله لبنان در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های مرزی لبنان خارج شده‌اند و سه لشکر این رژیم نیز در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین زمین گیر شده‌اند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha