کد خبر 252732
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۱

وزارت خارجه آماده همکاری با فعالان حوزه کتاب است

وزارت خارجه آماده همکاری با فعالان حوزه کتاب است

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: وزارت امور خارجه در راستای تعمیق و بسط دیپلماسی عمومی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری گسترده با فعالان حوزه کتاب و نهادهای ذی‌ربط است.

به گزارش گروه بین الملل حیات، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در شبکه ایکس در مورد بازدید از سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نوشت: امروز فرصت مغتنمی حاصل شد که از سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کنم.

استقبال نیکو از کتاب و گرایش عمیق به خواندن نزد ایرانیان، مایه مباهات و نویدبخش ایرانی آگاه‌تر و آبادتر است که همان تحقق عینی شعار این دوره از نمایشگاه «بخوانیم و بسازیم» است.

همچنین در بازدید از غرفه‌های مختلف با فعالان حوزه کتاب و نشر کشورمان و شرکت‌کنندگان خارجی تبادل‌نظر داشتم و در جریان نکات مطروحه و دغدغه‌های آنان قرار گرفتم.

لازم است تاکید کنم که وزارت امور خارجه در راستای تعمیق و بسط دیپلماسی عمومی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری گسترده با فعالان حوزه کتاب و نهادهای ذی‌ربط است.

از برادرم آقای اسماعیلی، وزیر محترم فرهنگ و همه دست اندرکاران و ناشران مشارکت کننده در این دوره از نمایشگاه صمیمانه تشکر می‌کنم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha