کد خبر 252661
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۲

تشدید حملات وحشیانه به غزه، یک رفتار انتقام جویانه فاشیستی

تشدید حملات وحشیانه به غزه، یک رفتار انتقام جویانه فاشیستی

حماس تاکید کرد: تشدید حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان فلسطینی در خیابان‌ها و مناطق مسکونی در نوار غزه و کشتارهایی که این رژیم در شهر غزه و مناطق شمالی این باریکه در حق فلسطینیان مرتکب می‌شود، یک رفتار انتقام جویانه فاشیستی است.

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که تشدید حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان فلسطینی در خیابان‌ها و مناطق مسکونی در نوار غزه و کشتارهایی که این رژیم در شهر غزه و مناطق شمالی این باریکه در حق فلسطینیان مرتکب می‌شود، یک رفتار انتقام جویانه فاشیستی است که اوج سردرگمی ارتش شکست خورده دشمن پس از مقاومت و پایداری ملت فلسطین در سرزمین خود و ضربات سخت و دردناک مقاومت و در راس آن گردان‌های قسام را نشان می‌دهد.

این جنبش بیان کرد که جامعه جهانی و سازمان ملل و نهادهای ذی‌ربط باید اقدامات و تدابیری فوری برای توقف جنایات دشمن نازی صهیونیستی اتخاذ کنند و این رژیم را وادار به توقف جنایات وحشیانه خود علیه ملت فلسطین نمایند.

حماس افزود ما ضمن اینکه بایدن و دولت او را مسئول تشدید خطرناک جنایات دشمن صهیونیستی می‌دانیم، از این کشور می‌خواهیم در سیاست‌های جنایتکارانه و حمایت‌های نامحدود خود از نسل‌کشی علیه ملت فلسطین و زنان و کودکان و سالخوردگان فلسطینی از بیش از 7 ماه پیش بازنگری کند.

در این بیانیه آمده است: ما از امت اسلامی و عربی و آزادگان جهان در هر مکانی می‌خواهیم تحرکات و فعالیت‌های مردمی خود در حمایت از ملت فلسطین و غزه را شدت بخشیده و تمامی اهرم‌های فشار را بر دولت‌ها، هیئت‌ها و نهادهای حامی رژیم اشغالگر صهیونیستی فعال کرده و این رژیم را ملزم به توقف جنایات و کشتارهای خود در غزه نمایند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha