کد خبر 252642
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۱

سردارقاآنی:

ناتو در عملیات وعده صادق همه امکاناتش را به کار گرفت

ناتو در عملیات وعده صادق همه امکاناتش را به کار گرفت

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ناتو و غرب برای مقابله با عملیات وعده صادق همه امکانات خود را به کار گرفت، گفت: رژیم صهیونیستی، آمریکا و غرب کوچکتر از آن هستند که بخواهند جلوی جبهه مقاومت بایستند.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی روز چهارشنبه در مراسم بزرگداشت اربعین شهادت سردار سرلشگر محمدهادی حاجی رحیمی عملیات وعده صادق را دارای ویژگی‌های خاص عنوان کرد و گفت: در دریای سیاه ۷-۸ گروه ناو مستقر شدند تا جلوی عملیات را بگیرند و بیش از ۲۰۰ هواپیما از شب عملیات تا پایان در آسمان منطقه بودند. متراکم ترین نقطه دنیا به واسطه پدافند هوایی منطقه بود که ما عملیات کردیم در تاریخ پیدا نمی‌کنیم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: وقتی طوفان الاقصی شروع شد همه تحلیلگران نظامی حداکثر زمان ایستادگی مردم فلسطین را ۲ ماه تخمین می‌زدند ولی بیش از ۷ ماه است که طول کشیده است.

کوچک تر از آن هستند که جلوی جبهه مقاومت بایستند

سردار قاآنی با بیان اینکه آمریکا، رژیم صهیونیستی و غرب کوچکتر از آن هستند که جلوی جبهه مقاومت بایستند، گفت: در حالی که پس از شهادت مستشاران ما زیر سخت‌ترین فشارها بودیم اما با صبر و تدبیر عمل کردیم. نظام جمهوری اسلامی تدبیر دارد و با تدبیر حرکت می‌کند.

صهیونیست‌ها از روی ترس نمی‌گذاشتند شکر وارد غزه شود

فرمانده نیروی قدس یادآور شد: یک روز شنیده بودن از شکر می‌توان چیزی تولید کرد که به درد میدان نبرد می‌خورد صهیونیست‌ها از ترس تولید موشک مدت‌ها نمی گذاشتند شکر وارد غزه شود. بنابراین هر چه در غزه هست تولید خودشان در سرزمینی محاصره شده است.

شناخت عمق عملیات «وعده صادق» زمان می‌خواهد

سردار قاآنی، عملیات وعده صادق را مقاومتی دانست و گفت: هنوز شناخت عمق عملیات طوفان‌الاقصی و وعده صادق که ایران با اقتدار و با صلابت انجام داد زمان می‌خواهد تا معلوم شود چیست.  دشمنان بهتر از دوستان فهمیدند در عملیات وعده صادق چه ضربه ای خورده‌اند.

فرمانده نیروی قدس افزود: همه دوربین‌های جهان روی منطقه عملیات زوم شده بود و ایران اسلامی با اقتدار عملیات را انجام داد.

سردار قاآنی با بیان نبرد با سنگ ۳۰ سال پیش با فرماندهی شهید سلیمانی و امثال حاج رحیمی امروز به طوفان الاقصی ختم شده است، گفت: وقتی طوفان الاقصی شروع شد همه تحلیلگران نظامی حداکثر زمان ایستادگی فلسطینی‌ءها را ۲ ماه تخمین می زدند ولی شده بیش از ۷ ماه است که طول کشیده است. نیروهای مقاومت هم اعلام می‌کنند امروز وضع ما با اندک تغییری مثل شروع طوفان‌الاقصی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha