کد خبر 252592
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۰

حمید مطهری:

ستاره‌ تراکتور هوادارانش هستند/ سمت برای من مهم نیست

ستاره‌ تراکتور هوادارانش هستند/ سمت برای من مهم نیست

مربی تیم فوتبال تراکتور هواداران را ستاره این تیم دانست و از آنها خواست با قدرت تیم‌شان را در دیدار فردا مقابل مس رفسنجان همراهی کنند.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ حمید مطهری در نشست پیش از بازی تراکتور مقابل مس رفسنجان در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: اگر خاطرتان باشد، شعار من روز اولی که به تبریز آمدم این بود که دوست دارم کمتر حرف بزنم و بیشتر عمل کنم. مس رفسنجان با نویدکیا، تیم خوب و قابل احترامی است، اما ما هم تراکتور هستیم، یک باشگاه بزرگ با تماشاگرانِ عاشق. اینها ستاره‌های تیم ما روی سکوها هستند و توقع من این است که فردا تشریف بیاورند و با انرژی مثبت‌شان تیم را حمایت کنند. تنها جامی که برای تراکتور مانده جام حذفی است و ما محکوم به برد هستیم و دوست دارم با نمادها و پیراهن تراکتور در ورزشگاه حضور پیدا و مثل همیشه از ما حمایت کنند.

وی  در پاسخ به این سؤال که برای تقابل با مس رفسنجان، چه تمهیداتی اندیشیده است که این تیم را شکست دهند، تصریح کرد: همه تمهیدات اندیشیده شده است و بعدازظهر امروز آخرین جلسه آنالیزمان را داریم تا بازیکنان به سبک بازی مس آشنا شوند و برای تک تک لحظات توجیه شوند. ان‌شاءالله به خوبی سعی می‌کنیم که همه نقاط را پوشش دهیم تا تیم ما ضربه نخورد.

مربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه «دوست دارید بازی در 90 دقیقه تمام شود یا وقت‌های اضافه؟»، خاطر نشان کرد: با توجه به فشردگی بازی‌ها خیلی دوست داریم که در 90 دقیقه کار را تمام کنیم، ولی فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است.

مطهری راجع به اینکه تراکتور از زمان تغییر کادر فنی هیچ گلی دریافت نکرده و به تیمی تبدیل شده است که هواداران دوست دارند، تصریح کرد: ممنون از شما، اول لطف خداست و بعد از آنهم تلاش بازیکنان و کادر مربیگری و مدیریتی است. کادر فنی واقعاً از روزی که آمدم شبانه‌روزی وقت گذاشته و لطف خدا و تلاش بازیکنان هم کمک کرد که تبدیل به تیم واقعی تراکتور شویم.

وی  درباره عملکرد حسین پورحمیدی گفت: حسین به لحاظ رفتاری و فنی خیلی خوب است. وقتی در تیم ملی هم بودم حسین جزو نفراتی بود که دعوتش می‌کردیم و الان با آرامش خاطر بیشتری بازی می‌کند. ممنون از هواداران بابت جوی که ایجاد کرده‌اند.

مطهری در پاسخ به این سؤال که پنالتی‌زن تیمش چه کسی است، اظهار کرد: ما قبل از بازی تعیین می‌کنیم. پنالتی‌زن داریم، اما بنا بر شرایط بازی تعیین می‌کنیم، بعضی از بازیکنان در برخی از بازی‌ها حس خوبی دارند.

مربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مدت قراردادش با تراکتور چقدر است و آیا مشروط به آمدن یا نیامدن یحیی گل‌محمدی است، تصریح کرد: باز هم می‌گویم سمت برای من مهم نیست، قبلاً هم این موضوع را گفته‌ام.

وی در پایان درباره غایبان تیمش در بازی فردا مقابل مس گفت: ‌مهدی عبدی را در اختیار نداریم. فکر می‌کردیم او می‌رسد، اما اتفاق نادری برایش رخ و فکر می‌کنم فصل را از دست داده است. عبدی مشکل مینیسک خارجی دارد که یک آسیب‌دیدگی قدیمی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha