کد خبر 252490
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۱

زخمی‌شدن ۲۸ نظامی دیگر صهیونیست در نبردهای نوار غزه

زخمی‌شدن ۲۸ نظامی دیگر صهیونیست در نبردهای نوار غزه

ارتش رژیم صهیونیستی به زخمی‌شدن ۲۸ نظامی دیگر صهیونیست در نبردهای ساعات گذشته نوار غزه اذعان کرد.

به گزارش گروه بین الملل حیات، به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی شمار نظامیان صهیونیستِ زخمی‌شده در نبردهای ساعات گذشته میان ارتش رژیم صهیونیستی و مبارزان مقاومت فلسطین در نوار غزه را اعلام کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که در ساعات گذشته ۲۸ نظامی صهیونیست در نبردهای نوار غزه زخمی شده‌اند.

همچنین بر اساس اعلام ارتش رژیم صهیونیستی شماری از این نظامیان صهیونیستِ زخمی‌شده، به شدت مجروح شده و دچار آسیب‌های خطرناکی شده‌اند.

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی بیان کرد که در جریان نبردهای شمال نوار غزه طی روز جاری ۳ نظامی صهیونیست عضو گردان ۲۰۲ تیپ چتربازان ارتش رژیم صهیونیستی به شدت زخمی شده‌اند.

بر اساس اعلام ارتش رژیم صهیونیستی صبح امروز نیز یک نظامی صهیونیست عضو تیپ «گفعاتی» ارتش رژیم صهیونیستی در جریان نبردهای جاری در جنوب نوار غزه دچار آسیب شدید شده است.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی از پایان هفته گذشته تاکنون به زخمی‌شدن ۹۵ نظامی صهیونیست در نبرد با مبارزان مقاومت فلسطین در نوار غزه اذعان کرده است.

گفتنی است این دست آمارها در حالی از سوی ارتش رژیم صهیونیستی مطرح می‌شود که شمار دقیق نظامیان صهیونیست کشته و زخمی‌شده به دست مبارزان مقاومت در غزه بسیار فراتر از آمار اعلامی از سوی ارتش این رژیم است و رژیم صهیونیستی در تلاش است با پنهان‌داشتن شمار دقیق تلفات خود از فشارهای محافل سیاسی صهیونیستی و شهرک‌نشینان صهیونیست بگریزد و روی شکست‌های خود سرپوش بگذارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha