کد خبر 252313
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۲

با راه اندازی وب سرویس میان بنیاد شهید و سازمان توسعه تجارت؛

ثبت سفارش خودروی وارداتی جانبازان یک قدم به اجرا نزدیک‌تر شد

ثبت سفارش خودروی وارداتی جانبازان یک قدم به اجرا نزدیک‌تر شد

مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر از راه اندازی وب سرویس میان بنیاد شهید و سازمان توسعه تجارت داد و گفت: جانبازان برای ثبت سفارش خودروی وارداتی می بایست در زمان مقرر به این وب سرویس مراجعه کنند تا احراز جانبازی آنها صورت بگیرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی حیات؛ میثم اروز، مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد آخرین وضعیت واردات خودروی جانبازان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران با توجه به درخواست وزارت صمت مبنی بر تهیه وب سرویس آن را راه‌اندازی و برای ثبت سفارش آن را در اختیار وزارت صمت قرار داده است و منتظر اقدامات بعدی از سوی سازمان تجارت ایران هستیم.

مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به پیگیری‌های مثبتی که سال گذشته برای خودرو جانبازان انجام شد، ادامه داد: با توجه به تقاضای ایثارگران و جانبازان آیین‌نامه واردات خودرو جانبازان اصلاح شد و با درخواست بنیاد شهید و امور ایثارگران از دولت محدودیت ۵ ساله نقل و انتقال خودرو برداشته شد. همچنین واردات خودرو توسط شخص جانباز نیز مجاز شد.

ثبت سفارش خودروی وارداتی جانبازان یک قدم به اجرا نزدیک تر شد

اروز با بیان اینکه بنیاد به عنوان متولی امور ایثارگران به نمایندگی از جانبازان مشمول، پیگیر واردات خودروی آنهاست، تصریح‌کرد: کار خوب دیگری که توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام شد، پیگیری تمدید مجدد بند مربوط به وارادات خودرو جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر در بودجه امسال بود که حکم تصویب شده در زمان خود دارای اعتبار است. بر این اساس این حکم مطابق با جزء (۱۰) بند "ث" تبصره ۱۳ قانون بودجه ۱۴۰۳ تمدید شد تا اعتبار آن همچنان برقرار باشد. بنیاد به تمامی وظایف قانونی خود عمل کرده است و همچنان به طور مستمر پیگیر موضوع وارادات خودرو از سوی وزارت صمت است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha