کد خبر 251622
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰

پیش‌بینی ۳ خط اتوبوس برای جابجایی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

پیش‌بینی ۳ خط اتوبوس برای جابجایی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در تشریح تمهیدات این شرکت برای خدمات‌رسانی در سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: ۳خط ویژه اتوبوس برای جابجایی بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب پیش‌بینی شده است.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ مهدی علیزاده؛ مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار کرد: حسب دستور ویژه شهردار محترم تهران ناوگان ویژه‌ای برای مردم عزیزمان که از سراسر کشور و بخصوص تهران در نمایشگاه شرکت می‌کنند اختصاص یافته و در تمام ساعات برگزاری نمایشگاه تا روز آخر در خدمت مردم خواهیم بود.

علیزاده ادامه داد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته امسال، 3 خط ویژه اتوبوس برای جابجایی شهروندان در نظر گرفته شده که از ساعت 9 صبح الی 21، از مبادی: میدان صنعت، فلکه سوم تهرانپارس و پایانه آزادی، در خدمت شهروندان خواهد بود.

وی افزود: علاوه بر این 3 خط، برای رفاه حال بازدیدکنندگان گرامی، نسبت به تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل نمایشگاه نیز تدابیر لازم اندیشیده شده است و طبق برنامه‌ریزی انجام شده با کاهش سر فاصله حرکت اتوبوس‌های خط 5 تندرو، از مبدا پایانه علم و صنعت به پایانه بیهقی، نسبت به ارائه خدمات بهینه حمل و نقلی به بازدیدکنندگان گرامی اقدام کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha