کد خبر 251500
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۹

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد:

آغاز ترافیک صبحگاهی در بزرگراه‌های پایتخت

آغاز ترافیک صبحگاهی در بزرگراه‌های پایتخت

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی پایتخت در صبح چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۴۰۳ را تشریح کرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین و نیمه سنگین اما روان در سطح پایتخت بودیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بار ترافیک در بزرگراه‌های همت، چمران، آبشناسان، شیخ فضل الله، یادگار امام (ره) و محمد علی جناح شروع شده و در حال شکل گرفتن است.

وی ادامه داد: همچنین بار ترافیکی در بزرگراه آزادراه تهران کرج، آزادگان، بابایی، نیروی زمینی، شهید سلیمانی، صیاد، زین الدین، امام علی (ع)، علامه، جانبازان، بزرگراه لشگری و رسالت نیز در حال شکل گیری و پر تراکم است.

سرهنگ شریفی بیان داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان به دلیل نقص معبر و عرض کم پر تراکم و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت می‌باشد.

سرهنگ شریفی گفت: طرح جناغی ها در معابر بزرگراهی در حال اجراست و این طرح به این منظور انجام می‌شود که تعداد معدودی از رانندگان هستند که قوانین را رعایت نکرده و قصد دارند زودتر از رانندگانی که در انتظار ورود به رمپ ها و خروجی‌ها حضوری منظم دارند وارد شوند و به قول معروف زرنگی نمایند که تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ، با حضور خود در این مقاطع از این تخلف رانندگان جلوگیری به عمل می‌آورند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست قبل از تصمیم برای تغییر مسیر در حین رانندگی حتماً از ۱۰۰ متر عقب تر اقدام به زدن راهنما نمایند و قصد خود را به این طریق به اطلاع دیگر رانندگان برسانند و حتماً قبل از آن نیز در لاینی که می‌خواهد از آن اقدام به تغییر مسیر نمایند قرار بگیرند و هرگز به یکباره هر چند راهنما نیز زده باشند انحراف مسیر انجام ندهند تا شاهد حوادث تلخ در سطح معابر نباشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha