کد خبر 251446
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۹

با اعلام رئیس قرارگاه مبارزه با سرقت فراجا:

پابند الکترونیکی در بازدارندگی مؤثر است

پابند الکترونیکی در بازدارندگی مؤثر است

 رئیس قرارگاه مبارزه با سرقت فراجا بیان اینکه در جهت سلب تحرک مجرمان پابند الکترونیکی کار پیشگیرانه دارد، گفت: پابند الکترونیکی در بازدارندگی موثر است و باعث کاهش سرقت نیز می‌شود.

به گزارش گروه استان‌های حیات، سردار محمدعلی نوری‌نژاد  رئیس قرارگاه مبارزه با سرقت فراجا امروز، ۱۸ اردیبهشت‌ماه در جمع فرماندهان و روسای پلیس‌های تخصصی استان فارس در شیراز با تصریح اینکه حفظ صحنه جرم و کشف آن یکی از موثرترین موارد در کشف وقوع است، گفت: در وقوع سرقت‌ها معتادان نقش زیادی دارند که پلیس باید همانند گذشته آنان را جمع‌آوری و به مراکز ترک اعتیاد معرفی کنند.

وی با بیان اینکه اصلی‌ترین عامل برای موفقیت در ماموریت‌ها، اشراف اطلاعاتی است، افزود: امیدوارم وقوع سرقت سیر نزولی طی کند ولی در صورت وقوع پدیده نابهنجار سرقت، ما باید با قاطعیت در صحنه حاضر شویم و نسبت به دستگیری فرد مجرم سریعا اقدام کنیم و به نتیجه مطلوب برسیم.

رئیس قرارگاه مبارزه با سرقت فراجا با تأکید بر اینکه باید در زمینه مبارزه با سرقت از ظرفیت دیگر سازمان‌ها نیز استفاده کنیم، تصریح کرد: روند رو به رشد کشفیات در کل کشور محسوس است که جای تقدیر دارد.

نوری‌نژاد در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از حضور مقتدرانه کارکنان فراجا در ماموریت‌های مختلف، بیان کرد: امنیت در سایه اقتدار پلیس در جامعه به وجود می‌آید و زمانی محقق می‌شود که رضایت کامل شهروندان را در پی داشته باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha