کد خبر 251385
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۰

نامه رئیس فدراسیون فوتبال به وزیر ورزش: لیگ بعدی را شروع نمی‌کنیم اگر...

نامه رئیس فدراسیون فوتبال به وزیر ورزش: لیگ بعدی را شروع نمی‌کنیم اگر...

رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به وزیر ورزش اعلام کرد در صورت فراهم نشدن شرایط لازم فصل جدید شروع نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی حیات؛ مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نامه ای به کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان در خصوص تهمیدات برای فصل آینده لیگ برتر فوتبال و موضوع حضور زنان در ورزشگاه‌ها توضیح داد.

متن این نامه بدین شرح است:

جناب آقای مهندس هاشمی ؛ مقام عالی وزارت ورزش و جوانان

با سلام. احتراماً به استحضار میرساند، با عنایت به دستور حضرتعالی مبنی برساماندهی فرهنگی برگزاری رقابت‌های لیگ برتر و در پی آن تشکیل کارگروه مربوطه در فدراسیون فوتبال با حضور مسئولان مرتبط و مراجع ذیربط، مقرر گردید الزامات و مقررات بالادستی درحوزه برگزاری مسابقات در فصل آتی به شرح ذیل به مرحله اجرا در بیاید؛

• تدوین و اجرای آیین نامه کانون هواداران باشگاه‌ها و رعایت الزامات مرتبط

• اختصاص بلیط مسابقات به خریداران بر اساس مشخصات هویتی و لزوم آماده سازی صندلی ورزشگاه‌ها توسط شرکت تجهیز بر اساس طی فرایند حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها به صورت هوشمند.

همچنین مطابق برنامه ریزی، جلسات هماهنگی کلیه مسابقات لیگ برتر در فصل آتی وفق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور مسولان LOC و LMO در کلیه بازی‌ها به انجام خواهد رسید و گزارش‌ها به صورت برخط در سیستم مربوطه آپلود و به کمیته‌های ذیربط و ارکان قضایی ارسال تا متعاقباً در مهلت مقرر به فوریت اتخاذ تصمیم گردد.

بدیهی است در صورت عدم آماده سازی موارد صدر الاشاره امکان آغاز لیگ برتر در فصل جدید وجود نخواهد داشت و بر این اساس دستورات مساعد حضرتعالی، باعث تسهیل فرایند مرتبط خواهد بود.

لازم به ذکر است، در بازی‌های باقیمانده فصل جدید لیگ برتر به کلیه باشگاه‌ها ابلاغ شده که مسولیت مربوط به هواداران خود را برعهده داشته باشند. همچنین تا حل مشکلات زیرساختی جهت حضور بانوان محترم، دو ورزشگاه تا اطلاع ثانوی امکان میزبانی از تماشاگران خانم را نخواهند داشت.

نامه رئیس فدراسیون فوتبال به وزیر ورزش: لیگ بعدی را شروع نمی‌کنیم اگر...

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha