کد خبر 251358
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۷

حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی سراسر غزه را لرزاند

حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی سراسر غزه را لرزاند

با وجود اعلام موافقت جنبش حماس با پیشنهاد آتش بس، رژیم صهیونیستی طی ساعات گذشته به صورت شدیدی مناطق مسکونی نوار غزه به ویژه شهر رفح را هدف قرار داد.

به گزارش گروه بین‌الملل حیات،  جنگنده‌های رژیم صهیونیستی طی ساعات گذشته خانه‌های مسکونی را در محله التنور واقع در شرق رفح هدف قرار دادند.

در جریان این حملات هوایی رژیم صهیونیستی تعدادی از فلسطینی‌های زخمی شده به بیمارستان الکویت منتقل شدند.

همچنین ساعاتی قبل، رسانه‌ها از وقوع حملات شدید به رفح خبر دادند. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی خانه‌های مسکونی واقع در مرکز شهر رفح در جنوب نوار غزه را نیز بمباران کردند.

این جنگنده‌های متجاوز مناطق مسکونی در محله الجنینه در شرق رفح را هدف قرار دادند. علاوه بر شهر رفح، شهر غزه و شمال این منطقه نیز هدف حمله‌های هوایی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی طی ساعات گذشته بوده است.

این جنگنده‌ها مناطق مسکونی اطراف الیرموک و شرق جبالیا را بمباران کردند. یک حمله هوایی نیز علیه اردوگاه الشاطی در غرب شهر غزه صورت گرفت. خانه‌های مسکونی منطقه العطاطره در شهر بیت لاهیا واقع در شمال نوار غزه شاهد حمله‌های جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بودند.

مناطق شرقی بیت حانون و جبالیا در شمال نوار غزه نیز بمباران شدند. نیروهای دفاع شهری پیکرهای تعدادی از شهدای فلسطینی را از زیر آوار حملات وحشیانه شب گذشته علیه شهر رفح بیرون کشیدند. بمباران غرب شهر رفح نیز چند شهید و زخمی برجای گذاشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha