کد خبر 251075
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۱

ویسی نقره داغ شد؛

سنگین‌ترین جریمه تاریخ فوتبال ایران

سنگین‌ترین جریمه تاریخ فوتبال ایران

سرمربی فولاد خوزستان به واسطه اظهاراتش در نشست خبری اخیر با سنگین‌ترین جریمه مالی روبرو شد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی حیات؛ عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری هفته گذشته صحبت‌های جنجالی بر زبان آورد که سرو صدای زیادی بپا کرد و از همان موقع مشخص بود که این صحبت‌ها احتمالاً محرومیت و جریمه سنگینی برای وی به دنبال خواهد داشت ولی حکمی که فدراسیون فوتبال در این خصوص صادر کرد به شدت عجیب و شوکه کننده بود.

سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در این مورد نوشت:

«عبدالله ویسی سرمربی تیم فولاد خوزستان به دلیل مصاحبه غیرفنی و خارج از حوزه مسئولیت خود و اظهارنظر غیرمسئولانه و غیرحرفه‌ای علیه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مبلغ دو میلیارد تومان جریمه نقدی شد.

مبلغ جریمه نقدی باید ظرف مدت یک هفته پرداخت شود. ادامه فعالیت این مربی در لیگ برتر منوط به پرداخت جریمه است.»

گفتنی است سازمان لیگ هفته گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرده بود از این پس مربیان و بازیکنان با اظهارات غیرمسئولانه با جریمه دو میلیاردی روبه‌رو می‌شوند که اولین جریمه شامل ویسی، سرمربی فولاد شد که پس از دیدار با مس رفسنجان اظهاراتی را مطرح کرده بود.

این جریمه را می‌توان سنگین‌ترین جریمه نقدی تاریخ فوتبال ایران که برای یک شخص در نظر گرفته شده قلمداد کرد و تاکنون سابقه نداشته به این سرعت چنین جریمه سنگینی برای یک فرد شاغل در فوتبال ایران در نظر گرفته شود و برای پرداخت آن هم چنین شرایط سختی گذاشته شود که وی تا زمان پرداخت آن اجازه فعالیت نداشته باشد.

فولاد خوزستان شرایط سختی در جدول رده بندی دارد و اگر نتواند سرمربی خودش را در هفته‌های پیش رو به این دلیل در اختیار داشته باشد کار ماندن این تیم در لیگ برتر دشوارتر هم خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha