کد خبر 250886
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۶

حزب‌الله:

خیزش دانشجویی در غرب، دروغ‌ بودن ادعای دموکراسی دولت‌ آنها را فاش کرد

خیزش دانشجویی در غرب، دروغ‌ بودن ادعای دموکراسی دولت‌ آنها را فاش کرد

رئیس هیئت شرعی حزب‌الله لبنان اعلام کرد خیزش دانشجویی در غرب در حمایت از مردم غزه در برابر حملات رژیم صهیونیستی، دروغ بودن ادعای دموکراسی دولت‌های آنها را افشا کرد.

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ «محمد یزبک»، رئیس هیئت شرعی حزب‌الله لبنان امروز جمعه گفت، خیزش دانشجویی در دانشگاه‌های آمریکا از کلمبیا تا حدود ۷۰ دانشگاه و تا دانشگاه‌های پاریس، انگلیس، آلمان، سوئد و سایر کشورهای غربی که خواستار پایان دادن به جنگ غزه، آزادی فلسطین و توقف ارائه تسلیحات به رژیم صهیونیستی از سوی کشورهای خود هستند، اقدامی مبارک در برابر جنایت و جنگ نابودی است.

به نقل از خبرگزاری رسمی یمن «سبا»، یزبک خیزش دانشجویان در غرب و آمریکا را مقابله با جعل، شعار سامی‌گرایی و وارونگی واقعیت‌ها در رسانه‌ها و فرهنگ غربی دانست و تصریح کرد این خیزش دروغ بودن ادعای دموکراسی دولت‌های آنها را افشا کرد.

وی از همه دانشجویان جهان اسلام و عرب خواست به خیزس دانشجویی در غرب اقتدا کنند و تداوم جنگ، کشتار، ویرانی و گرسنگی در غزه را لکه ننگی بر کشورها و رژیم‌هایی دانست که هنوز ساکت مانده‌اند.

یزبک تاکید کرد: دشمن صهیونیستی با وجود همه حمایت‌های کشورها و رژیم‌ها، به هیچ یک از اهدافی ادعایی خود در جنگ غزه پس از ۲۱۰ روز دست نیافته است و این جنگ وحشیانه موجب بروز اختلافات دولتی و سطح امنیتی شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha