کد خبر 250870
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۹

راهپیمایی میلیونی یمنی‌ها در همبستگی با ملت فلسطین در نوار غزه

راهپیمایی میلیونی یمنی‌ها در همبستگی با ملت فلسطین در نوار غزه

بزرگ ترین میدان صنعا بعد از ظهر امروز (جمعه) شاهد حضور میلیون‌ها نفر در راهپیمایی «وفاداری یمن به غزه آزاد» برای حمایت از ملت فلسطین و تأیید آمادگی برای ورود به فاز چهارم تشدید تنش توسط نیروهای مسلح یمن علیه «مثلث تجاوز» بود.

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ میدان «السبعین» صنعا در پاسخ به ندای «عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر انصارالله یمن در سخنرانی دیروز خود شاهد حضور پرشورتر از راهپیمایی‌های هفته‌های گذشته و طوفان میلیونی بود.

همزمان با راهپیمایی مرکزی در صنعا، میلیون‌ها یمنی دیگر در بیش از ۱۸۰ میدان در ۱۵ استان این کشور در حمایت از غزه و اقدامات نیروهای مسلح یمن راهپیمایی کردند.

شهروندان یمنی در این راهپیمایی با برافراشتن پرچم‌های فلسطین و پرچم‌های آزادی علیه سیاست استکبار آمریکا در منطقه و جهان تاکید کردند که میدان‌ها را تخلیه نخواهند کرد و تا توقف تجاوز صهیونیست‌ها به غزه به این حضور میلیونی ادامه خواهند داد.

شهروندان یمنی همچنین حمایت خود را از دستورات رهبر انصارالله یمن مبنی بر آغاز فاز چهارم عملیات علیه مثلث تجاوز (آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی) اعلام کردند.

راهپیمایی کنندگان یمنی همچنین شعارهایی را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین سر دادند.

مردم استان‌های مختلف یمن و به ویژه صنعا جمعه هر هفته راهپیمایی باشکوهی را در حمایت از ملت فلسطین در نوار غزه و مقاومت آنها برگزار می‌کنند.

راهپیمایی امروز یمنی‌ها درپی درخواست رهبر انصارالله در سخنرانی روز پنجشنبه باشکوه‌تر از هفته‌های قبل برگزار شد.

در پایان راهپیمایی میدان السبعین در صنعا سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح یمن از آغاز فاز چهارم عملیات این کشور علیه «مثلث تجاوز» در راستای اجرای دستورات رهبر انصارالله خبر داد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha