کد خبر 250007
۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۵

در سال گذشته؛

دو هزار و هشتصد فقره تسهیلات به ایثارگران استان تهران اعطا شد

 دو هزار و هشتصد فقره تسهیلات به ایثارگران استان تهران اعطا شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: در سال گذشته دوهزار و هشتصدو هشتاد فقره تسهیلات قرض‌الحسنه توسط صندوق شاهد به ایثارگران واجدالشرایط در شهرستان‌های استان تهران پرداخت شد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران  صبح امروز شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه همه شهرستان‌های استان تهران در حال اجرای برنامه‌های مربوط به برگزاری کنگره 12 هزار شهید شهرستان‌های استان تهران هستند، اظهار کرد: جلسات متعددی با حضور فرمانداران، فرماندهان سپاه و روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاه‌ها در شهرستان‌های استان تهران در حال برگزاری است و به لطف خدا و با حضور پرشور مردم شهیدپرور این مراسم در سوم خردادماه برگزار می‌شود.

وی در ادامه با تأکید بر اهمیت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت صادقانه به خاندان معظم شهدا و ایثارگران افزود: ما باید بدانیم که شهدا با توکل و ایمان و اراده ای آهنین به تکلیفشان به بهترین شکل عمل کردند و امروز نوبت ما است که با خدمتگزاری و تلاش برای اعتلای نظام با تبعیت از رهبری و خدمت رسانی بتوانیم ادامه دهندگان راه شهدا باشیم تا فردای قیامت شرمنده شهدا نشویم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران تصریح کرد: سال گذشته 26هزار 363 دیدار در قالب طرح سپاس با خانواده‌های شهدا و ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در سامانه سجایا ثبت شد که منطبق با پیش‌بینی برنامه عملیاتی بود. در نوروز امسال نیز یک هزار و 864 دیدار در قالب دیدارهای نوروزی با ایثارگران انجام شد.

رضایی با اشاره به یک هزارو 200 مصوبه کمیسیون موارد خاص ایثارگران در سال گذشته، ادامه داد: 8 هزار ایثارگر در دوره‌های آموزشی مددکاری با هدف ارتقاء سطح دانش مواجهه، حل مشکلات و مهارت‌های زندگی شرکت کردند.

وی با بیان اینکه اولویت ما در مجموعه بنیاد شهید اقدام جهادی در راستای حل مشکلات ایثارگران است، اذعان کرد: در سال گذشته دوهزار و هشتصدو هشتاد فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به ارزش بیش از یک هزار و ششصدو پنجاه و نه میلیارد ریال توسط صندوق شاهد به ایثارگران واجدالشرایط در شهرستان‌های استان تهران پرداخت شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پایان بر لزوم حمایت از کارآفرینان و تولیدکنندگان ایثارگر تأکید کرد و تاکید کرد: در حوزه ایثارگری، خوشبختانه ما ایثارگران کار آفرین خوش فکر و تلاشگری داریم که در زمینه‌های  صنعت ، کشاورزی ،خدمات تولیدی و سایر حوزه ها در حال تلاش هستند و حمایتهای همه جانبه از این عزیزان ضمن تسهیل و ایجاد حمایت از تولید ، منجر به تحقق شعار سال می‌گردد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha