کد خبر 249959
۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵

سرمربی تیم ملی فوتسال تایلند:

ایران پادشاه فوتسال آسیاست اما به راحتی قبل نمی‌برد

ایران پادشاه فوتسال آسیاست اما به راحتی قبل نمی‌برد

سرمربی تیم ملی تایلند از حریف تیمش در فینال جام ملت‌های فوتسال آسیا تمجید کرد.

به گزارش گروه ورزشی حیات و به نقل از سایت «Thai Post» تایلند، میگل رودریگو در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتسال تایلند مقابل ایران در فینال جام ملت‌های آسیا 2024 اظهار داشت: هر دو تیم مسابقه‌ای بسیار پُرچالش پیشِ رو خواهند داشت. آنها پادشاه آسیا و یکی از پنج تیم برتر دنیا هستند. ما به‌عنوان میزبان مسابقات دوست داریم تورنمنت را با شکست ایران به پایان برسانیم.

وی با اشاره به دو پیروزی دشوار تایلند مقابل عراق و تاجیکستان خاطرنشان کرد: هوادارانی که ما را در سالن تشویق می‌کردند، قدرت مهمی به تایلند اضافه می‌کنند و در لحظات دشوار به کمک ما می‌آیند. در دو بازی قبلی به خاطر حمایت آنها پیروز شدیم و امیدوارم در دیدار فینال نیز همین حمایت را داشته باشند. ایران نسبت به گذشته برنامه‌های متفاوتی دارد و در این تورنمنت، رقبا را به آسانی قبل شکست نداده است، حالا همه تیم‌ها پیشرفت کرده‌اند.

سرمربی تیم ملی تایلند با بیان اینکه به شاگردانش گفته است فرصت بسیار خوبی برای قهرمانی دارند، گفت: دو بازی اخیر ما به وقت اضافه رسیده است و خستگی بازیکنان طبیعی است، همچنین دو بازیکن خودمان را از دست داده‌ایم و 10 بازیکن در اختیار داریم (بدون احتساب دو دروازه‌بان). کارمان به خاطر خستگی سخت‌تر است، اما اینها بهانه نیست و می‌خواهیم با بهترین شرایط آ

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha