کد خبر 249929
۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵

با اعلام مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان؛

۳ قاچاقچی سوخت در ایرانشهر محکوم شدند

۳ قاچاقچی سوخت در ایرانشهر محکوم شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: سه قاچاقچی سوخت در ایرانشهر به پرداخت پنج میلیارد و ۲۷۳ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، منصور انصاری مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: شعبه اول بدوی و ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی ایرانشهر به سه پرونده، قاچاق سوخت به میزان ۶۴ هزار لیتر و ارزش ۲ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال رسیدگی کرد.

وی افزود: این شعبه پرونده خرید و فروش و حمل ۲ هزار و ۴۰۰ هزار لیتر گازوییل به ارزش ۸۹۸ میلیون ریال را بررسی و با توجه به مدارک موجود و نوع کشف سوخت در خودرو، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط سوخت ها متهم را به پرداخت یک میلیارد و ۷۹۷ میلیون جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان همچنین پیرامون پرونده قاچاق ۲ هزار و ۳۴۰ لیتر سوخت به ارزش یک میلیارد و ۲۶ میلیون ریال، عنوان کرد: شعبه رسیدگی کننده علاوه‌بر ضبط سوخت کشف شده متهم را به پرداخت ۲ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین شعبه پرونده قاچاق یک هزار و ۶۶۰ لیتر گازوئیل به ارزش ۷۳۸ میلیون ریال را بررسی و با توجه به جاسازی سوخت در ۱۶ گالن و ارائه نکردن مدارک قانونی، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط گالن های حمل سوخت و سوخت، متهم را به پرداخت یک میلیارد و ۴۷۶ میلیون جریمه نقدی محکوم کرد.

به گفته انصاری، شعبه رسیدگی کننده در مجموع متهمان سه پرونده را علاوه بر ضبط سوخت های قاچاق به پرداخت پنج میلیارد و ۲۷۳ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان بیان کرد: با گزارش هنگ مرزی جکیگور پیرامون کشف این محموله های قاچاق، پرونده های این تخلفات برای بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شده بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha