کد خبر 249853
۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۹

تداوم حملات موشکی گسترده حزب‌الله لبنان علیه مواضع رژیم اشغالگر

تداوم حملات موشکی گسترده حزب‌الله لبنان علیه مواضع رژیم اشغالگر

حزب‌الله لبنان امروز جمعه نیز در حمایت و پشتیبانی از مردم غزه و مقاومت فلسطین مواضع رژیم صهیونیستی را موشک باران کرد.

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد پایگاه «حبوشیت» و مقر فرماندهی تیپ «حرمون ۸۱۰» در پادگان گولانی را با دهها راکت هدف قرار  داده است.

در این بیانیه آمده است: این عملیات ما در حمایت از مردم مقاوم فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی و حمایت از مقاومت شجاع و شریف آن و پاسخ به تجاوزات دشمن به روستاهای مقاوم و مناطق مردم به ویژه حمله تروریستی بزدلانه در جاده السریره انجام شد.

حزب‌الله لبنان کمی پیش از این هم از حمله دقیق با تسلیحات موشکی به پایگاه «الرمثا» در تپه‌های اشغالی کفرشوبا خبر داده بود.

همچنین مقاومت لبنان بیش از ۵۰ موشک را طی همچنین چهار حمله در کمتر از ۴۰ دقیقه شلیک کرد و مواضعی را در جولان اشغالی سوریه، نزدیک مرز لبنان و فلسطین و «الجلیل اعلی» در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد.

در همین راستا، خبرنگار الجزیره هم گزارش کرد در پی شلیک موشک از جنوب لبنان به سمت منطقه «الجلیل اعلی» در شمال فلسطین اشغالی، صدای انفجارهایی شنیده شد.

وی افزود سه موشک نیز به سمت جولان اشغالی سوریه و منطقه «اصبع الجلیل» شلیک شد.

خبرنگار المیادین گزارش کرد مقاومت لبنان پایگاه‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در جولان اشغالی سوریه و در «جبل الشیخ» هدف گرفت.

خبرنگار المنار هم گزارش کرد بدون فعال شدن آژیرهای خطر، موشک‌های رهگیر سامانه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی دو مرتبه فعال شد و در رهگیری دو موشکی که از جنوب لبنان به سمت فلسطین اشغالی شلیک شده بودند، ناکام ماندند.

در پی این حملات، رسانه‌های صهیونیستی گزارش کردند در حال حاضر وضعیت آماده باش در شمال فلسطین اشغالی تشدید شده است اما هیچ تغییری در دستورالعمل‌ها وجود ندارد.
 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha