کد خبر 249467
۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۴

بهرام رضاییان:

هواداران بیایند تا فولاد اوج بگیر

هواداران بیایند تا فولاد اوج بگیر

مدیرعامل فولاد از هواداران خواهش دارد تا جدای از هزینه‌های سنگین سفر و همراهی از فولاد، در هفته‌های پایانی از تیمشان حمایت کنند.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ کارشناسان ورزشی همواره با مرور فصل تیم فولاد خوزستان که حالا در منطقه سقوط حضور دارد، یکی از عوامل ناموفقیت را بازیکنان این تیم می‌دانند. بهرام رضاییان که حالا به‌عنوان مدیرعامل این تیم فعالیت دارد، درباره بازیکنان فولاد خوزستان تاکید داشت: بازیکنان فولاد بازیکنان بسیار خوبی هستند و در فصل گذشته عملکرد خوبی داشتند. من خودم که نگاه می‌کنم فکر می‌کنم، این امکان وجود داشت با جذب ۲-۳ بازیکن در ۲-۳ پست مختلف تیم‌تر باشیم. کارشناسان هم می‌توانند در این زمینه با آقای ویسی صحبت کنند.

او ادامه داد: من از آقای دکتر بنی تمیم و طالقانی بابت برگزاری این جلسه تشکر می‌کنم و همه در این استان وضعیت سه تیم ما را درک کردند. در کنار هم نشستیم و به یک جمع‌بندی رسیدیم تا بتوانیم به یکدیگر کمک کنیم تا دغدغه هواداران رفع شود. انشالله تصمیماتی که گرفته شد با نتیجه همراه شود و با هم‌افزایی‌روی‌های خوب گذشته را داشته باشیم. هواداران سرمایه اصلی ما هستند و در این شکی نیست. هواداران در روزهای سخت همراه بودند و حمایت کردند. دور از خوزستان سفر کردند و ما می‌خواهیم مثل همیشه باشند. مدیرعامل، سرمربی و آدم زیاد آمده ولی چیزی که ماندگار است نام فولاد خوزستان است.

مدیرعامل باشگاه فولاد تاکید کرد: هواداران باید بیایند و تشویق کنند تا تیم ما بماند. انشالله با دعا و حمایت آنها بتوانیم وضعیت خوبی را در لیگ رقم بزنیم. تفاهم نامه‌ای با اتوبوس‌رانی استان بستیم که طبق آن ما از همه وسایل نقلیه عمومی استان و شهر اهواز برای جابه‌جایی هواداران استفاده کنیم تا هزینه‌های احتمالی را به حداقل برسانیم. البته سازمان لیگ نامه زده و گفته که رایگان کردن بازی‌ها ممنوع است ولی تلاش است که هزینه را به حداقل برسانیم.

او با اشاره به وضعیت هیئت مدیره باشگاه فولاد گفت: هیچکس دوست ندارد که خودش را به جایی برساند که به او انگ مدیریت بد بزنند و بگویند که عملکرد بدی داشته تا بخواهد مورد هجمه قرار بگیرد. این تیم با نظر سرمربی بسته شد و من ورود نمی‌کنم که نظرات درست بوده یا اشتباه. بحثی که امسال هست و شما می‌دانید، بحث سقف قرارداد است. فولاد خوزستان سقفش از خیلی از تیم‌ها بالاتر بود چون تیمی است که همیشه مجوز حرفه‌ای دارد و آپشن افزایش سقف دارد. انتقال حزباوی به السد قطر هم به افزایش بودجه کمک کرد و شرکت فولاد خوزستان کلیه مبلغ را برای باشگاه درنظر گرفت. ما نهایت همکاری را داشتیم ولی اینکه چرا تیم به این روز افتاده یک مسئله فنی است. الان شرایطش نیست و باید موقعیت را بپذیریم و در کنار هم باشیم. دوستان رسانه و هواداران و مقامات باهم باشیم تا این دلخوشی برای مردم بماند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha