کد خبر 248768
۳۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۶

حریفان کشتی گیران ایران برای سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس مشخص شدند

حریفان کشتی گیران ایران برای سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس مشخص شدند

قرعه کشی رقابت‌های کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴ پاریس در کشتی آزاد و فرنگی برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛  حریفان ایران برای کسب سهمیه المپیک در رشته آزاد و فرنگی مشخص شدند.

رقابت‌های کسب سهمیه المپیک کشتی آزاد فردا (جمعه) و در کشتی فرنگی روز یکشنبه آغاز می‌شود. براین اساس مراسم قرعه کشی اوزان ۶ گانه بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) در بیشکک قرقیزستان برگزار شد.
نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:


کشتی آزاد:


در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۵ نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان در دور اول در مقابل آیال بلولیوبسکی از تاجیکستان پیکار خواهد کرد و در صورت پیروزی، در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل برنده مبارزه مونخ باتخویاگ از مغلوستان و بیلال از پاکستان کشتی خواهد گرفت.
در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند، یونس امامی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم در مقابل برنده دیدار سولدخو اولونبایار از مغلوستان و بیونگ مین گنگ از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.
در وزن ۹۷ کیلوگرم، که ۱۰ نفر حضور دارند، امیرعلی آذرپیرا پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم در مقابل برنده کشتی آرش یوشیدا از ژاپن و دیپاک از هند مبارزه خواهد کرد.


کشتی فرنگی:
در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با علی محمد ال عبوداح از عراق کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف، در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان ویکاس از هند و لی یو از چین می‌رود.
در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۱۱ شرکت کننده دارد، علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده دیدار میان آسان ژانیشوف از قرقیزستان و یالاس عبدو رازاکوف از ترکمنستان کشتی می‌گیرد.


مسابقات کشتی آزاد از ساعت ۸ صبح فردا (جمعه) و مسابقات کشتی فرنگی از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و به صورت مستقیم از شبکه سه سیما برای علاقمندان به کشتی پخش خواهد شد.


انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha