کد خبر 248525
۲۸ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۲

فرورفتن بخش‌هایی از یک کامیون در زمین، حین حرکت در بزرگراه سعیدی

فرورفتن بخش‌هایی از یک کامیون در زمین، حین حرکت در بزرگراه سعیدی

بخش‌هایی از یک دستگاه کامیون باری حین حرکت در مسیر ناگهان به زمین فرورفت و همین موضوع نیز سبب حضور آتش‌نشانان در محل شد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ یک دستگاه کامیون باری درحال حرکت در مسیر خود بود که ناگهان بخشی از آسفالت کف مسیر دچار ریزش شده و چرخ‌های جلوی آن در گودال ایجاد شده گیر کرد. در همین راستا نیز بلافاصله با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته شده و ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۶۵ رابه همراه تیم نجات ایستگاه ۳۸ و خودروی جرثقیل هشت تُن به محل حادثه واقع در کنارگذر بزرگراه آیت الله سعیدی، نرسیده به سه راه فلاح اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه خودروی باری ایسوزو ویژه حمل بار در هنگام ورود به داخل کوچه از قسمت چرخ جلو سمت راننده به داخل زمین فرو رفته و امکان حرکت ندارد. همچنین با توجه به اینکه معلوم نبود که امکان ریزش بیشتر کف خیابان وجود دارد یا خیر، این ماموریت با حساسیت‌هایی نیز مواجه بود.  

پس از حضور جرثقیل هشت تنی در محل حادثه و ایمن سازی محیط، نجاتگران و آتش نشانان موفق شدند بدون هیچگونه آسیب و خسارتی خودرو را از داخل خاک خارج کرده و تحویل مالک دادند.

در ادامه نیز محل حادثه ایمن‌سازی و برای رفع نواقص به عوامل شهرداری منطقه تحویل داده شد. پس از آن هم عوامل آتش‌نشانی به ماموریت خود خاتمه دادند و به ایستگاه بازگشتند.  

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha