کد خبر 248316
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۶

اجرای بیش از ۱۰ هزار متر طول خط کشی محوری در جنوب شرق تهران

اجرای بیش از ۱۰ هزار متر طول خط کشی محوری در جنوب شرق تهران

شهردار منطقه ۱۵ گفت: در راستای نگهداشت ترافیک معابر، عملیات خط کشی محوری در سطح منطقه با اجرای  ۱۰ هزار و ۶۰۰ متر طول خط کشی محوری در بزرگراه امام رضا(ع) و بلوار نیکوعمل در سال جاری آغاز شد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، محمد شیری شهردار منطقه با تاکید براینکه خط کشی معابر، یکی از علائم مهم ترافیکی است و نقش بسزایی در کاهش سوانح رانندگی و ایمنی شهروندان و روان سازی ترافیک دارد؛ گفت: در راستای ساماندهی شبکه معابر، کاهش سوانح رانندگی، ایمنی شهروندان و روان سازی ترافیک خط کشی معابر بر اساس اولویت‌های شناسایی شده و به طور مستمر اجرا می‌شود.

به گفته او؛ از ابتدای سال جاری خط کشی محوری به طول ۳۶۰۰ متر طول در دسترسی بزرگراه امام رضا (ع) لاین کندرو به لاین دسترسی و ۷۰۰۰ متر طول در بلوار نیکو عمل انجام شد.

او افزود:  همچنین طی این مدت خط کشی کانال عابر پیاده به متراژ ۱۱۰ متر طول، رنگ آمیزی گذرگاه عابرپیاده  به مساحت ۱۴۴ مترمربع و ترسیم نوشتار به تعداد ۱۸ عدد در خیابان های نبرد و بقائی به اجرا درآمد.

شهردار منطقه اضافه کرد: با توجه به افزایش اعتبارات؛ پیش بینی  می شود توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه حدود ۴۰۰ هزار متر طول خط کشی محوری تا پایان سال بمنظور افزایش ضریب ایمنی تردد، تسهیل در تردد خودروها و برقراری نظم و تامین امنیت شهروندان در معابر شریانی و جمع کننده و پخش کننده سطح منطقه انجام شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha