کد خبر 248311
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۳

تقدیر وحیدی از نیروهای مسلح در پی موفقیت‌آمیز بودن عملیات وعده صادق

تقدیر وحیدی از نیروهای مسلح در پی موفقیت‌آمیز بودن عملیات وعده صادق

وزیر کشور با صدور پیامی از نیروهای مسلح به دلیل عملیات موفقیت آمیز «وعده صادق» تقدیر کرد.

به گزارش گروه سیاسی حیات، احمد وحیدی وزیر کشور و رئیس شورای امنیت کشور در پیامی، از نیروهای مسلح کشورمان در پی انجام موفقت‌آمیز عملیات وعده صادق قدردانی کرد.

متن پیام وزیر کشور به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

وَ کانَ حَقًّا عَلَیْنا نَصْرُ الْمُؤْمِنِینَ‌

«عملیات وعده صادق» غیورمردان نیروهای مسلح که در پاسخ به حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولی ایران در سوریه و شهادت چند تن از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان انجام شد، اراده قوی جمهوری اسلامی در انتقام از مجرمان را به منصه ظهور گذاشت.

عملیات تنبیهی که در پی فرمان رهبر معظم انقلاب و مطالبه و حمایت ملت سرافراز ایران انجام شد و موجی از شادی را در بین مردم منطقه ایجاد کرد، پاسخی بی سابقه به جنایات رژیم اشغالگر قدس است که بی‌شرمانه تمامی قواعد و قوانین بین‌المللی و انسانی را نقض می‌کند.

پیام این عملیات، مقابله با عامل اصلی بی ثباتی در منطقه و همچنین پرچمداری ایران در حمایت از جبهه مقاومت و مستضعفان عالم است که گفتمان اصلی انقلاب اسلامی، سیره بنیانگذار کبیر آن و هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر این راهبرد استوار است.

اینجانب، ضمن تبریک این عملیات غرورآفرین به فرماندهی معظم کل قوا و ملت شریف ایران، از شورای عالی امنیت ملی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و ستاد کل نیروهای مسلح که با این اقدام مقتدرانه، پوشالی بودن این رژیم را بیش از پیش نشان دادند، قدردانی می کنم و یاد شهدای گرانقدر جبهه مقاومت را گرامی می‌دارم.

احمد وحیدی

وزیر کشور

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha