کد خبر 248276
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۷

بیانیه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره حمله پهبادی ایران

بیانیه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره حمله پهبادی ایران

در پی حمله‌ی دلاورانه و غیورانه‌ی پهپادی و موشکی به اهداف رژیم اشغالگر قدس شورای عالی انقلاب فرهنگی و دفتر تبلیغات قم بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ در پی حمله‌ی دلاورانه و غیورانه‌ی پهپادی و موشکی به اهداف رژیم اشغالگر قدس را که پاسخ جانانه‌ای به تجاوزات وجنایات آن رژیم در غزه و کنسولگری ایران در سوریه بود، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و دفتر تبلیغات اسلامی قم بیانیه‌ای صادر کردند.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی 

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه‌ای ضمن قدردانی و تشکر از نیروهای مسلح کشور خاصّه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با عزم راسخ عملیات غرورآفرین *«وعده صادق»* را با موفقیت به انجام رساندند تأکید کرد که این عملیات در حکم «دفاع مشروع برای ملّت بزرگ ایران» و موجب تجدید روح نشاط و امیدآفرینی در جهان اسلام و در دل تمامی آزادی‌خواهان جهان شده است.

این بیانیه می‌افزاید این عملیات بار دیگر به دشمنان این نظام و انقلاب خاصّه آمریکای جنایت‌کار و فرزند نامشروعش، رژیم غاصب صهیونیستی نشان داد که دلاورمردان و غیرت‌مندان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همواره در پاسداری از آب و خاک میهن اسلامی پرصلابت و مصمّم بوده و هرکس اندیشه و خیال باطل تعرّض به خاک کشور عزیزمان ایران اسلامی را داشته باشد با سیلی محکم و تنبیه قاطع سربازان اسلام مواجه خواهد شد.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی  در این بیانیه می‌گوید در طول چند دهه استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی به لطف از جان‌گذشتگی‌های رزمندگان ایران، این نظام مقدّس قدمی از وجب به وجب ایران عقب ننشسته و این بار نیز با استفاده از حقّ دفاع مشروع خود، با لطف خداوند فتح و ظفر گسترده‌ای را نصیب ایران و اسلام کرده است و به فضل خداوند با نابودی رژیم جعلی صهیونیست، جهان امنیت بیشتری را شاهد خواهد بود.

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

اللَّهُمَّ وَ أَیُّمَا غَازٍ غَزَاهُمْ مِنْ أَهْلِ مِلَّتِکَ، أَوْ مُجَاهِدٍ جَاهَدَهُمْ مِنْ أَتْبَاعِ سُنَّتِکَ لِیَکُونَ دِینُکَ الْأَعْلَی وَ حِزْبُکَ الْأَقْوَی وَ حَظُّکَ الْأَوْفَی فَلَقِّهِ الْیُسْرَ، وَ هَیِّئْ لَهُ الْأَمْرَ، وَ تَوَلَّهُ بِالنُّجْحِ، وَ تَخَیَّرْ لَهُ الْأَصْحَابَ، وَ اسْتَقْوِ لَهُ الظَّهْرَ ...
(گزیده‌ای از دعای 27 صحیفه سجادیه)

بارپروردگارا هر جنگاوری از پیروان دین تو که به ستیز با آنان برخاسته است یا هر مجاهدی از دنباله‌روان سنت‌های تو که به جهاد آنان رفته است تا دین تو برترین و حزب تو توانمندترین و بهره تو بیشترین باشد، خدایا آسانی را به او بنما و کار را برای او آماده کن و پیروزی را برایش رقم زن و یارانی برایش برگزین و او را با توانمندی پشت‌گرم قرار بده.

دفاع بازدارنده دلیرمردان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت اسلامی در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان، و نیز صدها عملیات خرابکارانه و تروریستی در 40 سال اخیر علیه نظام و مردم ایران، مجاهدتی تاریخی و به یاد ماندنی بود که قلب میلیون ها ایرانیِ وطن دوست و هر انسان آزاده‌ای در جهان را شاد کرد. بی شک سیلی نخست فرزندان ایران اسلامی به دشمن تروریست و کودک کش صهیونیستی، حرکتی شایسته در مقابله با ظلم و دفاع از مظلوم بود.

سال‌ها اشغالگری و جنایات صهیونیست‌ها، با انواع ترفندهای مردم فریبانه، پوشانده می شد و  گرگ‌های کودک کش با مظلوم نمایی، افکار عمومی جهان را به بازی می گرفتند. امروز به برکت خون شهداء و مجاهدت مجاهدان جبهه مقاومت و به خصوص پس از طوفان الاقصی، چهره زشت صهیونیسم نمایان‌تر شد و با قتل عام هزاران زن و کودک مظلوم در زندان مناطق اشغالی، تصویری روشن از جنایت علیه بشریت و نسل‌کشی را نشان داد.

دفتر تبلیغات اسلامی، با احترام و درود به ارواح طیبه شهدای عزیز جبهه مقاومت، ضمن حمایت از همه فرزندان برومند اسلام در ایران و سرتاسر کشورهای محور مقاومت از فلسطین تا لبنان و سوریه و عراق و یمن، که  با رژیم صهیونیستی و حامیانش در حال مجاهده و مبارزه اند، اقدام مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دفاعی مشروع و منطبق بر موازین بین المللی و دینی دانسته و بر دست و بازوی رزمندگان سرافرازمان بوسه می زنیم.

 وَصَدَقَ اللَّهُ وَرَسُولُهُ ۚ وَمَا زَادَهُمْ إِلَّا إِیمَانًا وَتَسْلِیمًا

و خدا و رسول راست گفتند، و این دیدار دشمن جز بر ایمان و تسلیمشان نیفزود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha