کد خبر 248250
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴

با صدور بیانیه ای؛

بنیاد حفظ آثار از «وعده صادق» سپاه پاسداران تشکر کرد

بنیاد حفظ آثار از «وعده صادق» سپاه پاسداران تشکر کرد

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای از نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تلافی جنایت صهیونیست‌ها در حمله به کنسولگری ایران در سوریه تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با صدور بیانیه‌ای از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تلافی جنایت صهیونیست‌ها در حمله به کنسولگری ایران در سوریه تشکر و قدردانی کرد و این دستاورد بزرگ در عملیات وعده صادق را گامی بلند برای عملیات نهایی دفع غده سرطانی رژیم صهیونیستی از جغرافیای جهان اسلام دانست.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است؛

خدای بزرگ را شاکریم که با اراده مجاهدان مؤمن و رزمندگان سلحشور ایران اسلامی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حمایت و پشتیبانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و غیور مردان ارتش جمهوری اسلامی درس عبرت آموز و ضربات سنگین و تحقیر کننده‌ای به رژیم کودک کش صهیونیستی و پیکر غاصبان فلسطین وارد آمد و این حقیقت بیش از هر زمان دیگری آشکارتر شد که اسرائیل از خانه عنکبوت سست‌تر است.

حمله غرور انگیز موشکی و پهبادی با رمز «یا رسول الله» و اصابت دقیق آن به مناطق مورد نظر در سرزمین‌های اشغالی فلسطین نشانه پوشالی بودن گنبد آهنین رژیم جعلی اسرائیل و سامانه‌های پدافندی آمریکا و بیش از ۱۰ کشور در منطقه است. بی‌شک از این پس رژیم اشغالگر در کابوس و هراسی پیوسته و گریز ناپذیر به سر خواهد برد و به هرگونه ماجراجویی احمقانه اش از داخل ایران پاسخ کوبنده و پشیمان کننده داده خواهد شد و برای او هیچ حاشیه‌ای از امنیت و حیات باقی نخواهد ماند.

ملت بزرگ ایران اسلامی با تاسی از وصایای جاودان حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) همواره پشتیبان مظلومان جهان به ویژه مردم مظلوم و مقتدر فلسطین، غزه و یمن خواهد بود و الحمدلله امروز اتحاد، همدلی و هم افزایی نیروهای مسلح و مقتدر ایران اسلامی و نیز جبهه مقاومت اسلامی در منطقه منجر به تولید قدرت سهمگینی شده است که دفع غده سرطانی رژیم صهیونیستی از جهان اسلام در آینده‌ای نزدیک و غیر قابل تصور را نوید می‌دهد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha