کد خبر 248230
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۹

به کارگیری اتباع خارجی در مراکز عرضه مواد غذایی البرز ممنوع است

به کارگیری اتباع خارجی در مراکز عرضه مواد غذایی البرز ممنوع است

رئیس اداره بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز البرز گفت: هرگونه به کارگیری اتباع غیرایرانی در صنوف عرضه مواد غذایی، رستوران ها و سایر واحدهای پذیرایی این استان ممنوع است.

به گزارش گروه استان‌های حیات، «مهدی سیاهوشی » رئیس اداره بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز البرز  اظهار کرد: بازرسان اتاق اصناف با حضور در این مراکز نسبت به شناسایی واحدهای متخلف اقدام می کنند.

وی اضافه کرد: طی سال جاری بیش از ۱۰۰ واحد صنفی مورد هدف بازدید شد که ۲۸ مورد دارای تخلف بودند که به آنها تذکرات لازم داده شد.

رییس اداره بازرسی و نظارت اتاق اصناف البرز گفت: این تصمیم ممنوعیت برای ارتقای امنیت اجتماعی اتخاذ شده و از بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز در مشاغل مختلف جلوگیری می شود.

سیاهوشی بیان کرد: به کارگیری اتباع خارجی به عنوان کارگر در مراکز عرضه غذا و نوشیدنی به ویژه در رستوران‌ها ممنوع بوده و کارفرمایان متخلف باید پاسخگوی باشند.

رییس اداره بازرسی و نظارت اتاق اصناف البرز افزود : چنانچه متصدیان امور صنفی اتباع خارجی فاقد پروانه کار و یا افراد دارای پراونه منقضی کار را به کار گیرند با آنان برخورد قانونی می شود.

وی یادآورشد: روزانه گشت های ویژه با مشارکت فراجا و اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی واحدهای صنفی را بازدید می کنند.

سیاهوشی افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد تخلف ، مراتب را از طریق شماره تماس ۳۶۱۱۷ اتاق اصناف مرکز استان البرز به بازرسان واحد بازرسی ونظارت اصناف البرز اطلاع دهند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha