کد خبر 248221
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۴

عکسی تاریخی که در سازمان ملل ثبت شد

عکسی تاریخی که در سازمان ملل ثبت شد

نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل، در نشست شورای امنیت سازمان ملل تصویری را با تبلت خود به جمعیت نشان داد که تاریخی بود؛ تصویر عبور پهپادها و موشک‌های ایران از بالای قدس اشغالی و مسجدالاقصی. تصویری که جهان اسلام از شب عملیات ایران به این سو به آن بالیده و بارها آن را بازنشر کرده است.

به گزارش گروه بین‌الملل حیات، این فرد «گلعاد اردان» است؛ نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل و این قاب مربوط به جلسه شب گذشته شورای امنیت سازمان ملل است که به درخواست اسرائیل تشکیل شد. 

اسرائیل پس از عملیات نظامی تنبیهی و گسترده ایران علیه خود که در پاسخ به جنایت‌های این رژیم و بویژه حمله به کنسولگری ایران در دمشق انجام شد، شکایت به شورای امنیت برد و تصور می‌کرد که می‌تواند قطعنامه شدیداللحنی علیه ایران از این شورا بگیرد. با دیپلماسی فعال ایران، اسرائیل حتی در این مرحله هم ناکام ماند.

عکسی تاریخی که در سازمان ملل ثبت شد

امّا اردان در این نشست تصویری را با تبلت خود به جمعیت نشان داد که تاریخی بود؛ تصویر عبور پهپادها و موشک‌های ایران از بالای قدس اشغالی و مسجدالاقصی. تصویری که جهان اسلام از شب عملیات ایران به این سو به آن بالیده و بارها آن را بازنشر کرده است.

نماینده صهیونیست‌ها اینجا به دنیا می‌گوید که ایران به اماکن مقدس مسلمانان هم حمله کرد؛ عباراتی که نشان می‌دهد آنها تصور می‌کنند هیچ کس با واقعیت سر و کار ندارد و فقط منتظر تفسیرهای آنهاست.

در آن شب تاریخی، ایران پهپادها و موشکهایش را از فراز کربلا و  بیت‌المقدس عبور داد و بر سر تاسیسات و پایگاه‌های صهیونیست‌ها فروآورد؛ میلیون‌ها و شاید میلیاردها انسان این صحنه‌ها را دیدند.

قاب ماندگار و تاریخی که اسرائیل باید در واقع همه‌ی تلاشش را به کار بگیرد که کسی آن را نبیند، در مقابل ده‌ها و شاید صدها میلیون‌ بیننده بر دست گرفته‌اند و افتخارات ایران را تکمیل می‌کنند!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha